ژل پروفایلو چیست و چه کاربردهایی دارد

30 بهمن ، 1400
کلینیک زیبایی آفتاب

ژل پروفایلو چیست؟

ژل پروفایلو این روز ها سر و صدای بسیار زیادی در صنعت زیبایی و درمانی پوست به راه انداخته است. از جدید ترین روش هایی است که می توانید به آسانی پوست صورت خود را لیفت نموده و برای جوانسازی و شادابی آن اقدام مهمی نمایید.

این ژل جادویی که به تازگی جایگاه خود را در تزریق های زیبایی بدست آورده است، توانسته سردمدار حوزه تزریق ژل و فیلر شود. در این مقاله با کلینیک زیبایی آفتابدر تهران همراه باشید تا اطلاعات مفیدی از تزریق پروفایلو، مزایا و کاربردهای آن بدست آورید. پس از آن می توانید با دانش کافی به این عملکرد زیبایی تن دهید و آرامش خاطر خوبی از تجربه عمل خود داشته باشید. با ما در این مقاله همراه باشید.

ژل پروفایلو چیستژل پروفایلو چیست

عملکرد ژل پروفایلو، جادوی زیبایی

ژل پروفایلو جادویی که از هیالورونیک اسید توسط شرکت ایبیسا ساخته شده است، به طور طبیعی می تواند مانع از بروز علائم بیشتر پیری و رفع مشکلات پوستی شود. این ژل پس از تزریق باعث ایجاد کلاژن و الاستین بیشتر شده و سبب جوان سازی پوست می شود.

علاوه بر آن این ژل قوی و موثر می تواند به افزایش حجم پوست و نقاط تحت درمان نیز کمک شایانی کند. برای مثال این ژل می تواند به راحتی خطوط خنده و چروک های آن قسمت را از بین ببرد. و البته درمان موثری برای افرادی است که به علت افزایش سن با مشکل افتادگی دهن دست و پنجه نرم می کنند. به این صورت که این ژل با میزان مشخص تعیین شده توسط پزشک به ناحیه مورد نظر تزریق شده و شل شدگی و افتادگی قسمت مورد نظر را از بین می برد.

همچنین لازم به ذکر است که این ژل به علت کم ضرر بودن بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. این ژل که از هیالورونیک اسید ساخته شده است، به علت طبیعی بودن و حضور این اسید دلپذیر در بدن انسان بیشتر مورد استقبال واقع شده است.

موارد مورد نیاز به تزریق پروفایلو

اکنون با ژل جادویی پروفایلو آشنا شدید. معمولا افرادی که از 30 سالگی گذر می کنند با کمبود کلاژن و الاستین در پوست صورت خود مواجه می شوند. اکنون در چنین زمانی نوبت تزریق پروفایلو برای شما رسیده است. به سرعت می توانید مانع از پیشروی پیری و کهن سالی سلول های پوستی خود شوید.

البته که بیشتر برای شادابی و نشاط به کار می رود و همچون دیگر موارد از جمله؛ ژل، فیلر، بوتاکس، هایفوتراپی و ... تاثیرات عمیقی ندارد و عملکرد آن برای قسمت های تحت درمان سطحی است. در این میان که پروفایلو محدودیت سنی برای تزریق ندارد، می توانید از آن برای صورت، شانه، گردن، جلوی سینه، زانو، بازو و دست ها نیز از این ژل جادویی بهره مند شوید.

ژل پروفایلو، کاربردها و مزایای آنژل پروفایلو، کاربردها و مزایای آن

مزایا تزریق ژل پروفایلو

هر عملکرد زیبایی از مزایا و معایب متفاوتی بهره مند است. از مزایای این ژل بی خطر اما بیشتر سخن گفته شده است. ژل های پروفایلو در ابتدا با امتیاز بی خطر بودن سازگاری با اندام های بدن بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

زیرا که هیالورونیک اسید موجود در ژل جادویی پروفایلو در بدن انسان نیز وجود دارد و با تزریق آن به ناحیه مورد نظر سبب تحریک سلول ها شده و با ایجاد کلاژن و الاستین می تواند جوانسازی را پس از کمترین دوره نقاهت با نتایج سریع به شما نشان دهد. پس از ترمیم به شما پوستی صاف، یک دست، و شاداب تحویل خواهد داد. علاوه بر آن ژل های پروفایلو سبب استحکام بیشتر شده و تقویت حالت ارتجاعی پوست را به همراه خواهد داشت.

ماندگاری ژل پروفایلو

در همه عمل های زیبایی، مراجعه کنندگان و متقاضیان به دنبال پاسخ مناسب برای مدت زمان ماندگاری و تاثیرات آن اقدام زیبایی، درمانی و ... هستند. ژل پروفایلو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و سرعت عمل بالایی در ارائه نتایج دارد.

در ابتدا لازم است بدانید برای تزریق این ژل 3 جلسه به صورت 4 هفته فاصله زمان نیاز است. در مدت زمان فاصله میان جلسات شما آب رسانی پوست خود را متوجه خواهید شد. در نهایت شادابی غیر قابل وصفی را دریافت خواهید کرد. بعد از آن تا 6 ماه ماندگاری این ژل برای شما پا برجا می باشد. پس از گذر این زمان نیاز است برای قسمت هایی که نیاز به ترمیم دارد، تکرار این تزریق صورت گیرد.

عوارض ایجاد شده پس از تزریق ژل پروفایلو

همان طور که گفته شد همه اقدامات زیبایی از عوارضی اندک برخوردار هستند. این مورد در پروفایلو نیز به صورت بسیار کم دیده شده است. مهم ترین اقدام برای جلوگیری از بروز عوارض ژل پروفایلو انتخاب مرکز پوستی معتبر و پزشک متخصص به همراه کارشناسی متبحر است. در این حالت شما می توانید تزریق نواحی حساس صورت خود را با آرامش خاطر سپری کنید. از عوارض شایع پروفایلو به قرمزی و التهاب در ناحیه تزریق اشاره شده است. می توانید برای رفع آن از کمپرس های آب سرد نیز استفاده کرده و روند بهبود را سریع تر کنید.

در بعضی از افراد نیز مواردی همچون بی حسی و سوزن سوزن شدن نیز مشاهده شده است. البته این موارد پس از سپری شدن دوره نقاهت بر طرف می شود و اثری از مشکلات و عوارض ایجاد شده باقی نخواهد ماند. از یاد نبرید که نواحی تحت درمان توسط ژل پروفایلو از نواحی خاص و مهم است. پس ضرورت دارد تا به مرکز پوستی معتبر مراجعه نموده و مانع از بروز حادثه ای با عوارض ماندگار شوید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل پروفایلو

اکنون که تصمیم گرفته اید تا تزریق این ژل جادویی پروفایلو را انجام دهید، ضروری است از مراقبت های قبل و بعد از آن نیز اطلاعات کافی داشته باشید. زیرا که این اقدامات می تواند روند درمان و مشاهده نتایج را برای شما به صورت کلی تغییر دهد. در ادامه همراه باشید تا با این نکات مهم آشنا شوید.

اقدامات ضروری قبل از انجام تزریق

لازم است قبل از تزریق ژل پروفایلو به اقدامات زیر جامه عمل بپوشانید. تا در هنگام تزریق با مشکل خاصی مواجه نشوید. از جمله؛

 • 24 ساعت قبل از اقدام به عمل از مصرف الکل و دخانیات ضروری است دوری کنید.
 • از مصرف داروهای ضد التهاب، استروئیدی، آسپرین روزهای نزدیک به عمل دوری کنید.
 • اگر نیاز است حتما دارویی ضروری را مصرف کنید با پزشک خود در میان بگذارید.
 • در صورت داشتن بیماری خاص حتما به پزشک اصلی خود اطلاع داده و طبق نظر او این تزریق را انجام دهید.
 • و ...

دیگر مقالات کلینیک زیبایی آفتاب را در این بخش دنبال نمایید

تزریق ژل پروفایلو بهتر است یا هایفو؟

تفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلر در چیست؟

تزریق ژل و فیلر چیست و چگونه انجام می شود؟

مهم ترین نقاط تزریق ژل پروفایلو

اقدامات مهم پس از تزریق ژل

اکنون که ژل پروفایلو را تزریق نمودید لازم است مراحل مهم و ضروری را رعایت نموده تا از مشاهده نتایج عمل به خوبی بهره مند شوید. همچون؛

 • تا زمانی که دوره نقاهت به پایان نرسیده است، از مصرف لوازم آرایش دوری کنید.
 • داروهای خود را طبق دستور پزشک مجدد شروع کنید.
 • در صورت نیاز به مسکن و ... از متخصص زیبایی خود سوال نموده و طبق تجویز او پیش بروید.
 • از کمپرس آب سرد برای رفع التهاب به طور متوسط استفاده کنید.
 • از لمس نواحی که تزریق ژل در آن انجام شده است دوری کنید.
 • در روز عمل از رفتن به استخر، سونا، فعالیت ورزشی خود و از این قبیل اقدامات دوری کنید.
 • تا یک هفته پس از تزریق ژل از دیگر اقدامات زیبایی و درمانی پوستی به طور جد دوری کنید.
 • و ...

هزینه تزریق ژل پروفایلو

برای انجام هر اقدامی از جمله عملکرد های زیبایی، ضروری است تا به قیمت آن اتفاق نیز بیاندیشید. در این میان برای تزریق این ژل جادویی پروفایلو نیز عوامل متعددی تاثیرات ویژه بر قیمت و هزینه پرداختی شما خواهد گذاشت. در ابتدا با توجه به مرکز پوستی و کلینیک معتبری که به آن مراجعه می کنید، بستگی دارد. زیرا که این انتخاب تاثیر به سزایی در روند کاهشی و یا افزایشی عمل شما دارد. در این میان علاوه بر آن مواد مصرفی نیز بر هزینه شما تاثیر می گذارد. از مهم ترین عوامل 6 ماه تکرار این تزریق  بوده و تغییر هزینه ها با توجه نرخ دارو درمان خواهد بود.

 از یاد نبرید مقدار تزریق نیز بر هزینه شما اثر می گذارد. برای مثال میزان سی سی تزریقی برای هر قسمت، تحت درمان متفاوت است. به راحتی می توانید از کارشناسان حاضر در مجموعه زیبایی که می خواهید اقدام به انجام این عملکرد زیبایی نمایید ارتباط برقرار نموده و هزینه و قیمت ژل پروفایلو را متوجه شوید. به راحتی پس از آن با آرامش خاطر می توانید برای این عملکرد زیبایی مراجعه نمایید و از دیدن نتایج و تغییرات مشعوف شوید.

آستانه تحمل درد در هنگام تزریق

برای عده ای از افراد میزان درد وارد شده در هنگام تزریق ژل پروفایلو نیز اهمیت بسیاری دارد. در این میان با توجه به آن که ممکن است با دردی اندک مواجه شوید، برای افراد بی حسی استفاده می شود تا آستانه تحمل درد بالا رفته و دیگر متوجه تزریق نشوند. البته لازم است بدانید تزریق این ژل جادویی از کم درد ترین روش ها در عملکرد های زیبایی به حساب می آید. که این یک مزیت ضروری در هنگام انتخاب برای مراجعه کنندگان است.

ایمنی لازم در تزریق ژل پروفایلو

همیشه همه افراد دل نگران ایمنی لازم در روش های زیبایی هستند. در این مقاله علاوه بر آن که از مزایا و معایب این روش کم خطر گفته شد، بهتر است تا با قسمت دیگری از این ژل جادویی نیز آشنا شوید. ژل شگفت انگیز پروفایلو از سال 2015 که در ایتالیا بهره برداری شده است، مورد توجه همه جهان قرار گرفته و پس از آن 150 هزار نفر طبق اعلام آمار و نتایج این تزریق را انجام داده اند و هرگز با عوارض و با مشکل خاصی مواجه نشدند.

زیرا که پروفایلو سازگاری زیستی بسیار بالایی با بدن دارد. این ماده جادویی که از اسید هیالورونیک تهیه شده است بدون هیچ ماده مضاعف شیمیایی اتصال دهنده، به پایداری رسیده و مورد مصرف قرار گرفته است. پس با خیال راحت می توانید برای این اقدام زیبایی مراجعه نمایید.

کلینیک مرکز سلامت و زیبایی غرب

در این مقاله سعی شد به طور کامل و جامع به معرفی ژل پروفایلو، مزایا و عملکرد آن پرداخته شود. اکنون شما می توانید با دانش و آگاهی لازم برای این عمل زیبایی اقدام نموده و با نتایج خوبی مواجه شوید. کلینیک زیبایی آفتابدر تهران زیر نظر دکتر علی مخبر مفتخر است با ارائه خدمات درمانی، زیبایی، سلامتی و پوستی از قبیل؛ میکرونیدلینگ، آبریژن، تزریق ژل و فیلر، بوتاکس،لیزر موهای زائد، هایفوتراپی، آر اف تراپی و ... در خدمت شما همراهان و مراجعه کنندگان عزیز باشد.

از یاد نبرید که می توانید در تمام ایام سال از طریق راه های ارتباطی با مجموعه تماس حاصل نموده و پاسخ تمامی سوالات خود را از کارشناسان و مشاوران ما دریافت نمایید. ضمن آرزوی سلامتی، در این مسیر بسیار خرسندیم که خدمت گزار شما متقاضیان محترم زیبایی می باشیم.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB