تمام نکاتی که باید درباره لیزر موهای زائد بدانید

27 دی ، 1399
کلینیک زیبایی آفتاب

دانستی های لازم درباره لیزر موهای زائد 

لیزر موهای زائد یکی از مناسب ترین و موثرترین راه های ممکن برای از بین بردن موهای زائد موجود در بدن می باشد که امروزه بسیاری از افراد به خصوص خانم ها، با علاقه مندی بسیار بالایی به دنبال استفاده از این روش هستند. شما نیز می توانید برای لیزر کردن موهای زائد بدن هیچ گونه فرصتی را از دست نداده و با همکاران ما از همین وب سایت در ارتباط باشید.

لیزر موهای زائد چیست؟

آیا شما نیز به دنبال بهترین و مناسب ترین مکان برای لیزر موهای زائد بدن خود هستید؟ آیا می دانید که هزینه های مربوط به لیزر کردن موهای زائد بدن چقدر می باشد؟ شما می توانید جهت دریافت موثق ترین و بهترین اطلاعات در خصوص لیزر بدن، با همکاران ما در تماس باشید و راهنمایی های مورد نظر خود را به دست آورید.
از بین بردن موهای زائد بدن همیشه یکی از مهمترین و اصلی ترین نگرانی هایی بوده است که ذهن بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کرده و افراد نیز برای رفع این مشکل، راه ها و روش های متفاوتی را مورد استفاده قرار می دادند. یکی از موثرترین و پرطرفدارترین این روش ها را لیزر موهای زائد شکل داده است که افراد می توانند با چند جلسه لیزر کردن، به پوستی بسیار نرم و عاری از هر گونه مویی دست پیدا کنند. اگر شما نیز از روش های مختلف برای از بین بردن موهای زائد بدن خود خسته شده اید، می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید و همین حالا اقدامات مورد نیاز برای لیزر کردن موهای زائد بدن را انجام دهید. شما می توانید کلینیک ها وسالن های مختلفی را در سطح شهر ها مشاهده کنید که هر یک از آن ها به دنبال ارائه بهترین و بی نظیرترین خدمات در زمینه لیزر کردن موهای زائد بدن هستند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد مهمترین و اصلی ترین مزیت های لیزر کردن موهای زائدبدن و هزینه های مربوط به این امر، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

همه چیز درباره ی لیزر موهای زائدهمه چیز درباره ی لیزر موهای زائد 

چه نقاطی از بدن را نباید لیزر کرد؟

امروزه بسیاری از کلینیک زیبایی به دنبال ارائه بهترین و بی نظیرترین خدمات در خصوص لیزر موهای زائد هستند و شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه ی در اختیار خود، از این خدمات بهره مند شوید. البته در نظر داشته باشید که یک سری از نواحی در بدن وجود دارد که لیزر کردن موهای زائد آن قسمت بسیار خطرناک بوده و ممکن است مشکلات زیادی را برای شما به وجود آورد. از مهمترین این نکات می توان به اطراف چشم اشاره کرد که لیزر کردن موهای زائد این قسمت واقعا خطرناک می باشد.

مزیت های مربوط به لیزر موهای زائد

بی شک بهره مندی شدن از لیزر موهای زائد می تواند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها را به دنبال داشته باشد که از مهمترین مزیت های مربوط به لیزر کردن موهای زائد بدن می توان به مورد زیر اشاره کرد:

 • یکی ازبهترین روش های برای از بین بردن موهای زائد می باشد
 • هیچ گونه عوارض و ضرری را برای بدن ندارد
 • طول دوره ی درمان بسیار کوتاه و کم می باشد

حال شما نیز می توانید با توجه به مزیت های مربوط به این روش درمان، در کم ترین زمان ممکن از دست موهای زائد خود خلاص شوید.

چه افرادی نباید لیرز انجام دهند؟

لیزر موهای زائد برای همه افراد مناسب نمی باشد بنابراین توصیه می شود که قبل از بهره مند شدن از این روش زیبایی و سلامت، در خصوص افرادی که نمی توانند لیزر موهای زائد بدن را انجام دهند، اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. از مهمترین این افراد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افراد باردار
 • افرادی که بیماری لوپوس دارند
 • افراد برنزه
 • افرادی که از داروهای خاصی استفاده می کنند
 • افرادی که دارای اختلالات هورمونی هستند
 • افرادی که گوشت اضافه در محل لیزر دارند
 • افرادی که سابقه ی تبخال مکرر دارند
 • افرادی که جوش های چرکی دارند

لیزر موهای زائد با توضیحات کامللیزر موهای زائد با توضیحات کامل 

هزینه های مربوط به لیزر موهای زائد

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از مردم را در لیزر موهای زائد بدن خود، به سوی خود مشغول کرده است، هزینه های مربوط به لیزر کردن موهای زائد بدن می باشد. شما می توانید تعرفه ها و هزینه ها مربوط به لیزر کردن موهای زائد بدن را به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود به دست آورید. همچنین در نظر داشته باشید که استفاده از مناسب ترین و بهترین دستگاه ها برای لیزر کردن موهای زائد بدن می تواند تاثیر زیادی را در هزینه های مربوط به این فرآیند داشته باشد.

نکات مهمی که بایستی بعد از لیرز انجام داد

لیزر موهای زائد بدن به یک سری از مراقبت های بعد لیزر نیازمند می باشد که شما می توانید با توجه به این موارد، عوارض مربوط به لیزر کردن موهای زائد بدن را نیز کاهش دهید. از مهمترین این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • توصیه می شود که موهای مربوط به ناحیه لیرز را از قبل مورد تراش قرار دهید.
 • برای کاهش درد ناشی از لیزر کردن موهای زائد بدن حتما از داروها و ژل های تجویز شده استفاده کنید.
 • از عیبنک محافظتی خود حتما استفاده کنید.
 • حتما در صورت داشتن هر گونه ناراحتی مربوط هنگام لیزر کردن موهای زائد بدن، موضوع را به همکاران ما اعلام کنید تا تنظمیات مناسبی برای لیزر کردن شما صورت بگیرد.
 • تا سه روز بعد از درمان از رفتن به استخر خودداری کنید.
 • حداقل تا یک هفته از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید خودداری نمایید.

لیزر موهای زائدلیزر موهای زائد 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB