مراحل انجام فیشیال صورت به چه صورت است

19 تیر ، 1401
کلینیک زیبایی آفتاب

مراحل انجام فیشیال صورت به افراد کمک می کند تا با انجام یک روند اصولی به پوستی سالم و شاداب در مرور زمان دست پیدا کنند. همه ما روزانه به علت مشغله های متفاوت در برابر آلودگی های محیطی بسیاری قرار می گیریم. تاثیر هوای آلوده، مراقبت های ناسالم و عدم داشتن یک روتین مناسب برای پوست، سبب شده تا افراد برای حل این مشکل به فیشیال پوست نگاه تازه ای داشته باشند.

به همین منظور در این مقاله کلینیک زیبایی آفتاب همراه شماست تا اطلاعات جامع و کاملی از نحوه انجام آن ارائه دهد. پس از آن شما می توانید توجه بسیاری به فیشیال و نحوه انجام آن داشته و با توجه به مزایای ویژه آن برای استفاده، اقدام نمایید. با ما همراه باشید.

فیشیال پوست و مراحل انجام آنفیشیال پوست و مراحل انجام آن

فیشیال صورت چیست؟

داشتن جوش های سر سیاه، التهابات چرب پوستی و ... سبب شد تا افراد به دنبال یک راهکار تازه و غیر تهاجمی برای رفع مشکل باشند. فیشیال صورت به مراجعه کنندگان این تضمین را داد که اگر در زمان مناسب و مورد نیاز پوست از آن بهره مند شوند از شر تمام مشکلات پوستی رها شده و تضمین مناسبی برای جلوگیری از پیری پوست است. به همین منظور اقدامات ویژه ای طی مراحل متفاوت که در ادامه به توضیح کامل از آن پرداخته ایم، برای افراد صورت می گیرد که نتیجه رضایت بخشی را فراهم خواهد نمود.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

فیشیال درمانی چیست؟

هزینه فیشیال صورت 1401

کاندید مناسب برای انجام فیشیال صورت

مراحل انجام فیشیال صورت

اکنون که به طور مختصر از پاکسازی صورت آشنایی پیدا کردید، وقت آن است تا از مراحل انجام فیشیال صورت نیز بیشتر بدانید. به طور کلی تمام اقداماتی که در ذیل به آن پرداخته شده است، باید توسط یک کارشناس کارآزموده و با تجربه برای شما انجام شود تا بهترین و کامل ترین اثر را بگذارد. همچنین عوارض آن دامن گیر شما نشود. مراحل این اقدام به شرح ذیل است.

 • گام اول: مشاوره مناسب

اگر انتخاب کرده اید که جلسه فیشیال را تجربه کنید لازم است بدانید اولین اقدام که برای شما پیاده سازی می شود یک مشاوره مناسب با کارشناس مربوطه است. در این مشاوره از شما سوالات تکمیلی از نوع مدل پوست ( خشک، معمولی، مختلط و چرب) پرسیده می شود. سپس لازم است که اگر دارویی خاص را مصرف می کنید که برای درمان شما عوارضی بر روی پوست دارد اطلاعات کامل را در اختیار متصدی بگذارید. برای مثال مصرف کنندگان رتین A باید از نحوه مصرف این دارو توضیحات کامل را ارائه دهند. پس از آن با ارائه لباس مناسب و هد بند یا حوله شما باید برای آغاز جلسه آماده شوید.

 • گام دوم: پاکسازی عمقی

در قدم بعدی باید پوست شما از تمام آلودگی ها و مشکلات حاضر به درستی پاکسازی شود. معمولا این اقدام را با استفاده از شوینده ها و پاک کننده های مناسب نوع پوست شما به خوبی انجام می دهند. این اتفاق به گونه ای صورت می گیرد که هیچ اثری از آلودگی ها وجود نداشته و برای مرحله بعدی پوست کاملا آماده باشد.

مرحله پاکسازی عمقی در فیشیال پوستمرحله پاکسازی عمقی در فیشیال پوست

 • گام سوم: استفاده از یک بخار مطبوع

در این مرحله برای آن که پوست شما کاملا نرم و منعطف گردد و آماده تخلیه شود لازم است تا از یک بخار گرم مطبوع برای مراجعه کننده محترم استفاده گردد. در این قسمت این اقدامات سبب آماده شدن پوست برای تخلیه جوش های سر سیاه نیز می شود.

 • گام چهارم: لایه برداری پوست به صورت ویژه

وقت آن است که لایه برداری پوست نیز به درستی انجام شود. در این مرحله، روش هایی مکانیکی با استفاده از مواد شیمیایی برای افراد صورت می گیرد. این اقدامات به منظور برداشتن یک لایه از پوست انجام می شود تا آلودگی ها و سلول های مرده به طور کامل از پوست برداشته شده و سبب تحریک کلاژن سازی و تولید الاستین که باعث جوانسازی پوست است شود.

لازم است بدانید که این مرحله همزمان با استفاده از بخار با آنزیم ها و اسید های مناسب پوست برای افراد انجام می شود. البته اگر لازم باشد و پوست فرد به یک لایه برداری عمیق تری احتیاج داشته باشد باید مرحله دیگری تحت عنوان لایه برداری حرفه ای نیز برای او انجام پذیرد. این امر توسط کارشناس بررسی و تصمیم گیری می شود سپس در صورت نیاز برای متقاضی اجرا می گردد.

 • گام پنجم: تخلیه نمودن جوش های زیر پوستی و سر سیاه

این مرحله را می توان یک نقطه عطف مهم برای پاکسازی صورت دانست. تخلیه جوش های سر سیاه عضو اصلی مراحل انجام فیشیال صورت است و این اقدام به 2 صورت؛ دستی و یا با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن انجام می شود.

ممکن است برای افرادی که دارای پوست حساس و نازکی هستند کمی درد ایجاد شود. به همین منظور کاهش سرعت کار توسط اپراتور در نظر گرفته می شود. اگر این اقدام به درستی صورت نگیرد ممکن است سبب تغییر رنگ پوست در دراز مدت شود. پس مهم است که به چه کلینیک و مرکز پوستی مراجعه می کنید. از یاد نبرید که کارشناسان ما همه روزه از طریق راه های ارتباطی آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره کامل به شما هستند.

 • گام ششم: استفاده از ماسک مناسب پوست فرد

پس از آن که مرحله استخراج در فیشیال صورت به پایان رسید وقت آن است تا ماساژ برای فرد انجام شود. بعد از آن هم از یک ماسک مناسب و مورد نیاز فرد بر روی پوست گذاشته شده و 20 دقیقه زمان استراحت آغاز می شود. پس از آن فرد می تواند برای مرحله بعد آماده باشد.

استفاده از ماسک مناسب پوست در فیشیالاستفاده از ماسک مناسب پوست در فیشیال

 • گام هفتم: استفاده مناسب از بخار سرد

بعد از آن که ماسک از روی پوست برداشته شد، از یک بخار سرد به منظور بسته شدن منافذ باز استفاده می گردد تا بهترین نتیجه را برای فرد در میان بگذارد.

 • گام هشتم: استفاده از کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب

در آخرین مرحله لازم است بر روی پوست فرد از کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب مناسب با تایپ پوستی او استفاده شود تا بهترین نتیجه را برایش بگذارد. از یاد نبرید که مراحل انجام فیشیال صورت باید کاملا و بدون هیچ نقصی صورت بگیرد تا بهترین نتیجه را برای افراد در بر داشته باشد. حذف هر مرحله با توجه به عدم کارآزموده بودن فرد می تواند مانع از اثر گذاری کامل کار گردد.

زمان مناسب برای انجام مراحل فیشیال صورت

لازم است بدانید که فیشیال صورت باید حتما سالی 4 مرتبه انجام شود. اما اگر این اقدام را به منظور درمان و رفع التهابات پوستی با مزایای ویژه بخواهید انجام دهید لازم است هر یک ماه برای استفاده از آن اقدام نمایید. در این صورت برای شما بیشترین نتیجه را خواهد داشت. فیشیال صورت را جدی بگیرید تا بهترین تاثیرات را برای خود احساس کنید.

مزایای فیشیال صورت

اگر مراحل انجام فیشیال صورت برایتان به درستی صورت بگیرد شما از مزایای ویژه ای برخوردار خواهید شد. همچون؛ جوانسازی پوست، کم شدن چین و چروک های پوستی، رفع التهابات، درمان آسیب های پوستی، بهبود گردش خون، درمان سیاهی و پف زیر چشم، لیفت و یک دست شدن پوست با ایجاد رنگ مناسب آن، ماساژ  و ... از جمله مزیت های معتبر انجام این اقدام زیبایی و درمانی می باشد.

اقدامات مهم بعد از انجام فیشیال صورت

بعد از آن که مراحل انجام فیشیال صورت به پایان رسید لازم است تا با رعایت چند توصیه مهم برای داشتن بهترین نتیجه بکوشید. همچون؛

 • پس از پایان جلسات هرگز پوست خود را دستکاری نکنید و اجازه دهید چند ساعت استراحت کند. به همین منظور از لوازم آرایش تا چند ساعت استفاده نکنید.
 • تا سه روز اول از لایه بردار ها استفاده نکنید زیرا شما تحت تاثیر یک لایه برداری عمقی قرار گرفته اید و بیشتر از آن می تواند سبب تاثیر منفی برایتان شود. همچنین از یاد نبرید که بند انداختن، استفاده از وکس و ... می تواند تا یک هفته برای شما دردسر ساز شود.
 • بهتر است در برابر نور مستقیم خورشید قرار نگیرید. در صورت ضرورت از ضد آفتاب مناسب با اس پی اف بالا، کلاه و عینک دودی حتما استفاده کنید.

مراحل انجام فیشیال صورت در خانه

ممکن است شما هم بسیار شنیده و دیده باشید که از انجام فیشیال صورت در خانه نیز نظرات و انتقادات بسیاری بیان می شود. پر واضح است که می توانید این اقدام را با داشتن محصولات معتبر در منزل نیز انجام دهید و با استفاده از یک روتین مناسب پوستی برای حفظ نتیجه موثر آن کوشا باشید.

اما نکته مهم این است که هرگز از یاد نبرید مراحل تخصصی و قابل انجام با دستگاه ها در خانه حذف شده و یک جلسه کاملا خانگی را تجربه خواهید نمود. به مراتب مزایا و تاثیرات روش اصلی بسیار بیشتر است.

کلینیک مرکز سلامت و زیبایی غرب

در این مقاله سعی شد به طور کامل به معرفی مراحل انجام فیشیال صورت پرداخته شود. اکنون شما از تمام گام های انجام این اتفاق به صورت ویژه ای با خبر هستید. از یاد نبرید که این اقدام سبب داشتن پوستی سالم برایتان می شود.

کلینیک زیبایی آفتابمفتخر است که انجام فیشیال پوست را برای شما با در اختیار داشتن بهترین روش ها و دستگاه های بروز دنیا انجام دهد. همچنین در این مجموعه می توانید از خدمات دیگر همچون؛ میکرونیدلینگ، هایفوتراپی، میکرودرم ابریژن، لیزر موهای زائد، تزریق ژل و بوتاکس، کربوکسی تراپی و ... به خوبی بهره مند شوید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB