درمان نامتقارن بودن فک با تزریق ژل

31 فروردین ، 1401
کلینیک زیبایی آفتاب

شاید برای شما هم سوال باشد که درمان نامتقارن بودن فک با تزریق ژل چگونه است؟ جالب است بدانید تزریق ژل می تواند برای مدتی مشخص مشکل عدم تقارن فک را برطرف کند. امروزه این عملکرد زیبایی بسیار مورد توجه متقاضیان زیبایی و مراجعه کنندگان محترم قرار گرفته است.

در این مقاله با کلینیک پوست غرب تهران همراه باشید تا کامل ترین اطلاعات را از این نوع درمان برای رفع نا متقارن بودن بدست آورید. پس از آن می توانید از این ژل های جادویی بیشترین کاربرد را دریافت نمایید. همچنین با رضایت خاطر شاهد نتیجه این تزریق باشید. با ما همراه باشید.

درمان نا متقارن بودن فک با استفاده از تزریق ژل و بوتاکس

درمان نامتقارن بودن فک با تزریق ژل یک درمان مناسب برای این مشکل می باشد. از جمله مهم ترین قسمت های صورت که در زیبایی و ظاهر فرد تاثیر به سزایی می گذارد، می توانیم فک را نام ببریم. زیبایی ظاهری می‌تواند اعتماد به نفس یک شخص را بالا و یا پایین ببرد.

عوامل بسیار زیادی وجود دارند که می ‌توانند شکل ظاهری فک را تغییر دهند. عواملی مانند افزایش سن، مشکلات ژنتیکی، تصادف و یا بسیاری از مشکلات دیگر، می‌توانند باعث نامتقارن شدن ظاهر فک ما شوند. اما ما به تمامی کسانی که فک آن ها در اثر عوامل مختلف دچار عدم تقارن شده است مژده می ‌دهیم، که با بوتاکس می ‌توانند این مشکل را تا حد قابل توجهی برطرف کنند. روش تزریق ژل برای عدم تقارن فک یکی از بهترین روش ها می باشد. زیرا بدون عمل و عوارض بعد از آن می‌توانید ظاهری زیبا را به خود هدیه دهید.

تزریق ژل و درمان نامتقارن بودن فکتزریق ژل و درمان نامتقارن بودن فک

متقارن سازی فک با بوتاکس

متقارن سازی فک با بوتاکس از جمله پر طرفدار ترین روش ها برای مشکلات فک می باشد. بسته به درصد عدم تقارن فک، از یک تا چند جلسه برای تزریق ژل نیاز است. عوامل بسیار زیادی می توانند باعث عدم تقارن صورت و فک شوند.

بیماری های ژنتیکی مانند شکاف کام و لب شکری، سیگار کشیدن و پیری را می توان از جمله این عوامل دانست. عادت ها و سبک زندگی نیز می تواند نا متقارنی در شکل ظاهری فک ایجاد کند. با توجه به تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده اند که خوابیدن بر روی صورت می تواند تقارن صورت ما را نیز بر هم بزند.

همچنین لازم به ذکر است که مشکلات عصبی و سکته های مختلف هم می تواند فک هرکسی را نا متقارن کند. عدم تقارن صورت می تواند در پایین آوردن روحیه و اعتماد به نفس افراد نقش به سزایی ایفا کند. همچنین آسیب ها و ضربه هایی که در دوران کودکی و یا هنگام تصادف به صورت وارد می شود می تواند تقارن چهره انسان را بر هم بزند.

 گاهی این عدم تقارن کاملا جزئی می باشد و گاهی نیز این عدم تقارن به حدی زیاد است که افراد دیگر در اولین نگاه متوجه آن می شوند. آسیب دیدن بخشی از اعصاب صورت و بعضی بیماری ها نیز باعث عدم تقارن فک می شوند. برای درمان عدم تقارن می توانید از تزریق ژل و بوتاکس استفاده کنید. گاها عدم تقارن فک و صورت می تواند زیبایی و جذابیت یک فرد را کاهش دهد. تزریق بوتاکس روشی است که اکثر افراد از آن استفاده می کنند.

آخرین اخبار و مطالب تکمیلی را در این بخش دنبال نمایید

تفاوت های بین ژل و بوتاکس در چیست؟

زاویه سازی صورت چگونه انجام می شود؟

نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه است؟

مزایای تزریق ژل برای ایجاد تقارن

مزایای تزریق ژل و بوتاکس نسبت به روش های دیگر بسیار بیشتر می باشد. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به دنبال یک روش مناسب برای اصلاح تقارن فک خود می باشید با ما همراه باشید. جراحی و بیهوشی از جمله مواردی هستند که بسیاری از افراد از آن می ترسند.

تزریق بوتاکس و ژل در درمان تقارن فک نیازی به بیهوشی و جراحی ندارد. بنابراین بسیاری از افراد از این روش به جای روش های دیگر  برای درمان نامتقارن بودن فک استفاده می کنند. بسیاری از مشکلات عدم تقارن فک، موقتی می باشند و ژل نیز از آن جهت که یک درمان دائمی نمی باشد برای بسیاری از این افراد مناسب می باشد.

اثرات و عملکرد تزریق ژل و بوتاکس

اگر بخواهیم نحوه تاثیر بوتاکس و ژل را شرح دهیم باید بگوییم این ماده جادویی در واقع به عنوان یک لایه بین عصب و عضله قرار می گیرد. اگر مغز به یک عضله فرمان کشش دهد ژل مانع رسیدن فرمان به عضله می شود و عضله همچنان در همان حالت ساکن خود باقی می ماند و هیچگونه واکنشی انجام نمی دهد.

در نهایت این عملکرد در درمان نامتقارن بودن فک با تزریق ژل سبب شده تا روزانه مراجعه کنندگان بسیاری این راه را به عنوان درمان و دست یابی به زیبایی از دست رفته خود انتخاب نمایند. شما نیز می توانید با بررسی موارد و تحقیق از نتایج کسب شده به این اقدام تن دهید و اعتماد به نفس از دست رفته خود را مجدد باز یابید.

تزریق ژل و کاربردهای آنتزریق ژل و کاربردهای آن

معایب تزریق ژل و بوتاکس

معایب های بوتاکس و ژل گاها موقتی می باشند و بعد از گذشت مدت زمان مشخص برطرف می شوند. کبودی در محل تزریق یکی از معایب تزریق ژل می باشد که بعد از گذشت چند روز کاملا برطرف می شود. سردرد و درد در محل تزریق نیز معایب دیگر تزریق بوتاکس می باشند که بسیاری از افراد از وجود آن اعلام نارضایتی می کنند. البته کسانی که دارو مصرف می کنند و بیماری های مختلف دارند باید قبل از تزریق با پزشک درباره این موضوع صحبت کنند. تا با تزریق ژل خطرات جدی برای خود ایجاد نکنند.

ماندگاری تزریق ژل و بوتاکس در درمان

تا به این جا اطلاعات کاملی از این تزریق و سبک درمان به دست آوردید. اکنون وقت آن است تا با ماندگاری این درمان نیز آشنایی نسبتا خوبی داشته باشید. لازم به ذکر است که به شما مراجعه کنندگان محترم و متقاضیان زیبایی بگوییم درمان نامتقارن بودن فک با تزریق ژل دائمی نمی باشد و بعد از مدتی عضلات می توانند فرمان های عصبی را دریافت کنند.

البته که هرگز نا امید نشوید زیرا با چند بار تزریق ژل، مدت ماندگاری و تاثیر آن بیشتر می شود. برای درمان عدم تقارن فک راه های بسیار زیادی وجود دارد که بهترین و بی خطر ترین راه آن تزریق ژل می باشد که باید زیر نظر پزشک ماهر و با تجربه انجام شود تا باعث ایجاد مشکل برای فرد نشود.

این نکته ضروری را هرگز از یاد نبرید. زیرا در صورتی که در محل نامشخص و فاقد اعتبار تزریق خود را انجام دهید ممکن است عوارض نا خوشایندی برای شما پدید آید. پس در انتخاب مرکز پوستی خود کمال دقت را به خرج دهید.

هزینه و روند درمان تزریق ژل برای ایجاد تقارن فک

در درمان نامتقارن بودن فک با تزریق ژل با توجه عوامل متفاوتی هزینه عملکرد زیبایی و درمانی شما متفاوت خواهد بود. در این شرایط با توجه به میزان دوز مورد نیاز تزریق، تعداد جلسات مورد نیاز با توجه به تشخیص پزشک، موقعیت جغرافیایی، مواد تشکیل دهنده و برند ژل انتخابی شما و ... می تواند هزینه و روند درمان شما با افزایش یا کاهش قیمت مواجه سازد.

ضرورت دارد در صورت تمایل برای این عملکرد زیبایی تحقیقات لازم را قبل از اقدام به عمل آورید و با آرامش خاطر برای این اتفاق مراجعه نمایید. پس از آن با رضایت خاطر شاهد تغییر بزرگ و نتیجه مثبت این تزریق خواهید بود.

مزایا و معایب تزریق ژلمزایا و معایب تزریق ژل

کلینیک مرکز سلامت و زیبایی غرب

در این مقاله سعی شد به توضیح کاملی از درمان نامتقارن بودن فک با تزریق ژل پرداخته شود. اکنون شما می توانید با دانستن این اطلاعات به دور از عمل های جراحی هزینه بردار و پر استرس، نا متقارن بودن فک خود را درمان نموده و تاثیر بسیاری بر زیبایی خود بگذارید.

شما مراجعه کنندگان محترم و متقاضیان عزیز می توانید برای انجام این اقدام درمانی و زیبایی به کلینیک زیبایی آفتابواقع در تهران مراجعه نموده و با آرامش خاطر برای این عمل اقدام نمایید. همچنین این مجموعه مفتخر است خدمات دیگر همچون: مزوتراپی، هایفوتراپی، میکرونیدلینگ، ابریژن، لیزر موهای زائد، پروفایلو، آر اف تراپی و ... را برای همراهان عزیز ارائه دهد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB