تفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلر در چیست

28 بهمن ، 1400
کلینیک زیبایی آفتاب

تفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلر باعث شده است تا مراجعه کنندگان به دنبال انتخاب بهترین و اطلاع از مزیت های گوناگون هر یک باشند. لازم است بدانید جوان سازی پوست دارای راه های مختلفی است. یکی از این راه ها تزریق ژل های مختلف با روش های گوناگون است.

بررسی مهم ترین نکات در انتخاب آن ها باعث می شود تا بهترین راه را برای جوان کردن پوست انتخاب کنید. توجه به ویژگی ها و تفاوت های این روش ها قطعاً به انتخاب کامل ترین گزینه کمک خواهد کرد. طبیعی است که برای بهره مند شدن از نتیجه بهتر باید مناسب ترین راه را انتخاب کرد. در این مقاله با کلینیک زیبایی آفتاب تهران همراه باشید تا اطلاعات جامع و مفیدی از این دو ژل بدست آورده و مناسب ترین را انتخاب نمایید.

تفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلرتفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلر

آشنایی با ژل پرفایلو و فیلر

در ابتدا لازم است کمی در مورد ژل پروفایلو و فیلر اطلاعات مناسبی داشته باشید. پروفایلو که یک اسید هیالورونیک صد در صد خالص است، پس از تزریق امکان جوانسازی بیشتری را برای مراجعه کننده فراهم می کند و در ناحیه تزریق باعث کلاژن سازی می شود. فیلرها نیز اما دارای اسید هیالورونیک به همراه پر کننده های پوستی هستند. مثلا برخی از آن پر کننده ها ممکن است آلیاکسین و ژوویدرم باشند.

اصلی ترین تفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلر

تفاوت ژل پروفایلو و ژل های فیلر را از جنبه های متفاوتی می توان بررسی نمود. برای مثال در ذیل به ضروری ترین موارد و نکات پرداخته شده است. که می توانید آن را به طور کامل و جامع مورد بررسی قرار دهید.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

نحوه شستن صورت بعد از تزریق ژل و فیلر

تزریق ژل و فیلر چیست و چگونه انجام می شود

تفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلر از نظر تأثیرگذاری

تأثیر پروفایلو از نظر ناحیه اثرگذاری بیش تر از سایر ژل ها می باشد. از نظر ماندگاری نیز تا مدت زمان 6 ماه اثر دارد. یکی دیگر از موارد مهم در رابطه با تاثیر این نوع ژل بازسازی، مناسب بودن آن برای افراد بالای 30 سال است. به این ترتیب، این افراد می توانند دوباره دارای پوستی جوان، با طراوت و شاداب شوند.

در کل فیلرها برای رفع شل شدگی و افتادگی پوست، از بین بردن چین و چروک ها و ... به کار برده می شوند. اما ژل های پروفایلو عمدتا برای زمانی است که شما نخواهید تغییرات ظاهری زیادی لحاظ کنید و فقط به دنبال افزایش شادابی پوست خود هستید. در این صورت پروفایلو بهترین انتخاب خواهد بود.

تفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلر از نظر مزایا

 برای آن که آسان تر بتوانید ژل مورد نظر خود را انتخاب کنید لازم است در این مرحله از مزایای ژل پروفایلو و فیلر هر یک جداگانه اطلاعات مناسبی کسب نمایید.

ژل پروفایلو و تفاوت آن با ژل های فیلرژل پروفایلو و تفاوت آن با ژل های فیلر

مزیت های ژل پروفایلو

چند مورد از مهم ترین مزایای ژل پروفایلو در مقایسه با ژل های مختلف فیلر عبارت هستند از:

 • تاثیر گذاری سریع پس از انجام عملکرد زیبایی
 • انجام فعالیت های روتین پس از انجام عمل تزریق ژل پروفایلو
 • بی خطر و دارای ترکیبات سازگار با پوست
 • بهبود خاصیت ارتجاعی و افزایش استحکام
 • تعداد جلسات کمتر
 • تمام ژل های تزریقی به عنوان یک جایگزین برای حجم از دست رفته پوست عمل می کنند. برخلاف این ها، پروفایلو (Profhilo) قابلیت دوباره احیا کردن این حجم از دست رفته را دارد.
 • این ژل تزریقی دارای توزیع پذیری بسیار خوبی است. بنابراین پس از انجام عمل تزریق به خوبی ناحیه هایی را که نیاز به حجم دهی دارد، ترمیم می کند.

مزیت های ژل های فیلر

حال که با برخی از مزایای ژل های فیلر آشنا شدید، بهتر است تعدادی از مزایای فیلر ها را نیز بدانید. از جمله؛

 • مناسب برای تغییرات ضروری
 • رفع افتادگی و شل شدگی پوست
 • بهبود دهنده چین، چروک ها و ..
 • رفع خط خنده، جای زخم و ...
 • و ...

تفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلر از نظر عوارض

پروفایلو از ایمن ترین راه هایی است که در حال حاضر برای جوان سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که مواد شیمیایی در ساخت آن به کار نرفته است. اما در صورتی که در مراکز نامعتبر و توسط افراد غیر متخصص انجام شود امکان بروز عوارض غیر عادی وجود خواهد داشت.

پس ضروری است در هنگام انتخاب پزشک و مرکز پوستی خود نهایت دقت را به خرج داده و با کمی تحقیق و صرف هزینه از بروز حوادث ناگهانی جلوگیری کنید. همچنین پس از آن رضایت خاطر کاملی از تزریق خود داشته و با آرامش خاطر از نتیجه این عملکرد زیبایی لذت می برید.

 یکی از رایج ترین عوارض غیر عادی که نتیجه مراجعه به این مراکز و افراد غیر متخصص است، عفونت، تورم، قرمزی، التهاب و ... خواهد بود. گاهی پروفایلو در ناحیه درمانی دارای برخی عوارض طبیعی است. این عوارض عموماً در مدت 24 ساعت از بین می روند.

عوارض طبیعی و گذرای ژل پروفایلو در ناحیه تزریق ژل ممکن است شامل کمی خارش، حساسیت پیدا کردن نسبت به لمس، تورم و ... باشد. که این موارد با گذشت زمان رفع می شود. اگر پس از تزریق با مورد مهمی مواجه شدید حتما با پزشک خود ارتباط برقرار نموده و کسب تکلیف کنید.

تفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلر از نظر هزینه

هر کدام از خدمات زیبایی هزینه ای متفاوت از دیگری دارد. این تفاوت ها به دلیل عواملی مثل مقدار دستمزد پزشکان، تعداد جلسات درمانی برای هر نوع بیمار، مواد استفاده شده و عواملی از این قبیل است. تفاوت ژل پروفایلو و ژل های فیلر نیز از لحاظ قیمت، وابسته به همین عوامل است. در واقع نیاز هر فرد با دیگری فرق می کند. بنابراین حتماً باید متخصصین معاینه و بررسی های دقیق را انجام دهند سپس هزینه ها را اعلام نمایند.

عوامل گوناگون تفاوت ژل پروفایلو با ژل فیلرعوامل گوناگون تفاوت ژل پروفایلو با ژل فیلر

کلینیک مرکز سلامت و زیبایی غرب 

در این مقاله سعی شد به طور جامع به تفاوت ژل پروفایلو با ژل های فیلر پرداخته شود. اکنون شما می توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی آفتابتهران برای تزریق ژل پروفایلو و یا فیلر اقدام نمایید. از یاد نبرید کارشناسان ما در تمام ایام آماده پاسخگویی و مشاوره به شما مراجعه کنندگان محترم می باشند.

همچنین لازم به ذکر است که این مجموعه مفتخر است علاوه بر موارد گفته شده در این مقاله خدماتی چون؛ مزوتراپی، هایفوتراپی، آر اف، کربوکسی تراپی، پلاسما جت، لیزر موهای زائد و ... را برای شما متقاضیان محترم زیبایی و درمانی به طور کامل زیر نظر پزشکان متخصص و مجرب با استاندارد های لازم به همراه دستگاه های معتبر و آخرین مدل ارائه دهد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB