آشنایی با بهترین برندهای ژل صورت

30 مرداد ، 1401
کلینیک زیبایی آفتاب

آشنایی با بهترین برندهای ژل صورت به شما کمک می کند تا قبل از تزریق فیلر و بوتاکس خود از تمام برند ها و مزایای آن با خبر بوده و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. تزریق ژل و فیلر این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

به همین منظور لازم است هر فرد با توجه به حجم میزان تزریق و درخواست خود از نتیجه ماجرا با نام برند آشنایی پیدا کرده و از ماهیت آن اطلاعات کاملی کسب نماید. در این مقاله با کلینیک زیبایی آفتاب تهران همراه باشید تا اطلاعات کامل و جامعی از این موضوع بدست آورید. 

بهترین برند ژل صورتبهترین برند ژل صورت

تزریق ژل و فیلر

با رشد صنعت زیبایی همه افراد به دنبال رفع نواقص چهره خود بر آمدند. تزریق ژل به صورت، فیلر و بوتاکس به صورت به مراجعه کنندگان و متقاضیان زیبایی این امکان را داد تا به رفع چین و چروک ها، بهبودی خطوط چهره، اخم، لبخند و ... بر بیایند.

پس از آن این ژل ها کاربرد دیگری در این صنعت پیدا کرد. تا جایی که افراد برای اقدامات زیبایی همچون؛ پر کردن حجم صورت، بزرگتر کردن لب ها و ... نیز نگاهی تازه به این ژل ها انداختند. به همین منظور باید با بهترین برندهای ژل صورت نیز آشنا شوید تا اطلاعات کاملی کسب نموده و بتوانید به درستی انتخاب مناسبی انجام دهید. 

ویژگی های انتخاب بهترین برندهای ژل صورت

برای آن که بتوانید با آگاهی کامل بهترین برندهای ژل صورت را انتخاب کنید باید از معیار های آن با خبر باشید. شما باید برندی را انتخاب کنید که کارنامه موفقی را پیش از این به خود اختصاص داده است. ابدا درگیر تبلیغات جنجالی و پر حاشیه نشوید.

بهتر است با صلاحدید پزشکی که قرار است این تزریق را برایتان انجام دهد برند مورد نظر خود را انتخاب کنید. به طور کلی معیار های اصولی این انتخاب شامل مواردی است که در ذیل به آن اشاره شده است. همچون:

 • مدت زمان ماندگاری بالا و با دوام بودن برند مورد نظر 
 • نتیجه پایان کار طبیعی و نرمال 
 • ایمن و بدون عارضه های جنجالی
 • دارای کیفیت بالا
 • بررسی نمونه های انجام شده و کسب رضایت زیبا جویان قبلی 
 • دارای مواد مغذی و مناسب پوست همچون هیالورونیک اسید و ...
 • دارای هزینه مناسب و مقرون به صرفه بودن آن 

بهترین برندهای ژل صورت 

اکنون که از معیارهای اصولی انتخاب بهترین برندهای ژل صورت با خبر هستید لازم است از برندهای معتبری که این اصول را رعایت می کنند مطلع باشید و مزایای آنها را به خوبی بررسی و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. بهترین مارک ژل برای تزریق صورت عبارت است از: 

ژل پرفکتا

این ژل با ترکیب طبیعی که در ساخت آن استفاده شده است، به عنوان یکی از بهترین برندهای ژل صورت شناخته می شود. در حقیقت این ژل فرانسوی بر اساس اسید هیالورونیک تولید شده و می تواند سبب پر کنندگی صورت، کم شدن چین و چروک ها برای فرد مراجعه کننده شود. 

برند ژل پرفکتابرند ژل پرفکتا

ژل تئوسیال

همانطور که می دانید هیالورونیک اسید به علت آن که در بدن فرد وجود دارد می تواند سبب درمان طبیعی برای فرد شده و سلامت او را تحت تاثیر تغییرات مثبتی قرار دهد. زیرا که این ماده می تواند سبب افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست فرد شده و به طور طبیعی درمان را بهتر پیش ببرد.

این ژل به علت ماندگاری بالایی که دارد و عدم ایجاد حساسیت سبب شده تا افراد بسیاری به عنوان یکی از بهترین برندهای ژل صورت از آن برای تزریق لب های خود از آن بهره ببرند. 

ژل استایلج

اگر دارای آستانه درد کوتاهی هستید و نگران ایجاد درد در حین تزریق ژل برای لب هایتان هستید یکی از بهترین برندهای ژل صورت، استایلج است که به دلیل داشتن لیدوکائین باعث ایجاد بی حسی مضاعف در هنگام انجام کار می شود. این ژل که از جدیدترین های بازار است شامل؛ آنتی اکسیدان ها و اسید هیالورونیک جادویی نیز می باشد. 

ژل بلترو

اگر ماندگاری یک ژل برایتان مهم است می توانید از این برند استفاده کنید. این برند با توجه به صلاحدید پزشک می تواند بسیار موثر علی الخصوص در قسمت لب ها برای فرد واقع شود. 

برند ژل بلتروبرند ژل بلترو

ژل رووفیل

یکی دیگر از بهترین برندهای ژل صورت رووفیل می باشد. از این فیار این روزها برای پر کردن خطوط و فرم دهی بهتر استفاده می شود. از مزایای ویژه این برند می توان به ماندگاری بسیار بالای آن و خاصیت ضد التهابی این ژل اشاره نمود. 

ماندگاری تزریق بهترین برندهای ژل صورت

اکنون که با بهترین برندهای ژل صورت آشنا شدید بهتر است بدانید در چه شرایطی ماندگاری و دوام این ژل ها برای شما بیشتر خواهد بود. به طور کلی اگر بدن به فیلر واکنش ندهد، ترکیبات موجود در فیلر بهینه و خوب باشد، عملکرد متخصص به صورت حرفه ای باشد و مراجعه کننده مراقبت های ضروری پس از تزریق را به درستی پیاده سازی نماید می توان گفت ماندگاری این ژل ها می تواند تا حد قابل توجهی بیشتر شود. 

دیر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل یا چربی

مزایای بهترین برندهای ژل صورت

اکنون که اطلاعات کاملی از انواع ژل های صورت بدست آورید لازم است تا از مزایای ویژه این ژل ها نیز با خبر شوید تا در صورت نیاز با توجه به صلاحدید پزشک بتوانید مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. مزیت این ژل ها به شرح ذیل است: 

 • افزایش کلاژن سازی
 • افزایش حجم لب، گونه و ... 
 • ماندگاری بلند مدت 
 • مشاهده نتیجه پس از پایان کار 
 • امکان استفاده برای مدلینگ صورت 
 • دارای نتیجه طبیعی 

تزریق بهترین برندهای ژل صورت در کلینیک مرکز سلامت و زیبایی غرب

در این مقاله سعی شد به معرفی کامل بهترین برندهای ژل صورت پرداخته شود. اکنون شما اطلاعات مناسبی در اختیار دارید که می تواند سبب یک انتخاب مناسب برای تان بشود. به همین منظور لازم به ذکر است که متقاضیان زیبایی می توانند برای تزریق ژل و فیلر خود با توجه به برند انتخابیشان به کلینیک زیبایی آفتابواقع در تهران مراجعه نموده و از رضایت خاطر کاملی بهره مند شوند.

همچنین از یاد نبرید که در این مجموعه خدمات دیگری در زمینه؛ کربوکسی تراپی، میکرونیدلینگ، مزوتراپی، لیزر غرب تهران، تزریق ژل پروفایلو، زاویه سازی فک و صورت، پلاسما جت و ... نیز با بهره مندی از خدمات بروز دنیا قابل ارائه می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB