فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ

28 مرداد ، 1401
کلینیک زیبایی آفتاب

فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ؟ این سوال معمولا توسط افراد بسیار زیادی از مراکز زیبایی و درمانی توسط مراجعه کنندگان پرسیده می شود. عمدتا همه افراد به دنبال دریافت بهترین پاسخ برای استفاده یکی از این دو روش هستند. روزانه به دلیل قرار گرفتن در برابر آلودگی های محیطی، مقابله با مشکلات، استرس، ایجاد بیماری های مختلف و... ممکن است بر روی پوست افراد اثرات منفی بسیاری به بار آید.

به همین منظور متقاضیان زیبایی سعی در برطرف نمودن این مشکلات داشته و به دنبال یک درمان موثر هستند. فیشیال و میکرونیدلینگ هر کدام به نوبه خود بهترین پاسخ ها را برای درمان به فرد ارائه می دهند و در جهت رفع لکه های کدر رنگ پوستی، چین و چروک ها، خطوط ایجاد شده بر روی چهره و... می توانند پاسخ موثری باشند. در این مقاله به جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کلینیک زیبایی آفتاب همراه باشید.  

فیشیال یا میکرونیدلینگفیشیال یا میکرونیدلینگ

فیشیال و کاربردهای آن

برای آن که بدانید فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ لازم است به بررسی هر کدام از این دو مورد به صورت جداگانه پرداخته و به خوبی با آن ها آشنا شوید. در حقیقت داشتن یک روتین پوستی به شما کمک می کند تا بتوانید در برابر بروز مشکلات پوستی و مقابله با آن اقدامات موثری انجام دهید.

در حقیقت فیشیال پوست صورت یک پاکسازی و لایه برداری به همراه آبرسانی عمیق و تغذیه مناسب برای قسمت مورد نظر است.  زیرا که در این اقدام تمام آلودگی ها از پوست فرد پاک شده و آبرسانی آن به همراه رساندن مواد مغذی و مکمل به خوبی انجام می شود. از مهم ترین کاربرد های این روش می توان به درمان جوش های سر سیاه پوستی، جوانسازی و رفع پیری پوست اشاره کرد.

مزایای فیشیال صورتمزایای فیشیال صورت

نحوه انجام آن نیز به این صورت است که؛  در قدم اول مواد آرایشی و آلودگی ها با استفاده از دستگاه ها و پد های مخصوص بهداشتی به خوبی از پوست فرد پاک می شود. در قدم بعدی  بخاردهی به منظور پاکسازی عمقی پوست انجام می شود.

پس از آن لایه برداری سلول های سطحی پوست صورت گرفته و در اقدام بعدی استخراج  آلودگی های حاضر در عمق پوست صورت می گیرد. پس از آن متصدی مربوطه به ماساژ صورت پرداخته که در جهت درمان پوست، کاهش چین و چروک ها، خون رسانی و .... بسیار موثر است. در انتها نیز ماسک صورت مغذی برای پوست گذاشته می شود. 
 
تمام این مراحل زمانی بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان خواهد آورد که روتین مراقبتی و روزانه پوست خود را جدی گرفته و در مصرف کرم های ضروری مناسب تایپ پوستی خود به طور جدی کوشا باشید. این کرم ها شامل مرطوب کننده، ضد آفتاب با SPF بالای 30، لایه بردار، کرم روز و شب، دور چشم، ماسک ها و آبرسان های مقوی می باشند.

مزایا و معایب فیشیال صورت

اکنون که از این عملکرد درمانی و زیبایی اطلاعات مفیدی کسب کردید بهتر است با مزایا و معایب آن نیز بیشتر آشنا شده تا بهترین پاسخ را به سوال فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ برای خود بدست آورید و بتوانید با انتخاب مناسب ترین روش از مشاهده نتیجه آن رضایت خاطر کاملی داشته باشید. فواید و عوارض این عملکرد به شرح ذیل است. 

 • انجام کامل اقدامات در یک جلسه 
 • غیرتهاجمی و بدون درد 
 • عدم نیاز به بیهوشی و داشتن خونریزی 
 • استفاده از مواد کم عارضه، گیاهی و مناسب برای پوست 
 • امکان انجام آن برای تمامی مدل های پوستی 
 • جلوگیری از پیری زودرس 
 • درمان جوش، آکنه و ... 
 • بهبود منافذ باز پوستی
 • استخراج رادیکال های آزاد پوست به همراه سم زدایی پوست 
 • درمان افتادگی و لایه برداری کامل پوست 
 • هیدراته کردن پوست به همراه رفع سیاهی اطراف چشم 
 • جوانسازی، ایجاد شادابی و نشاط، شفاف شدن پوست و ...
 • در موارد نادر و مراجعه به مراکز نامعتبر امکان بروز التهاب، قرمزی، خشکی پوست و ...

میکرونیدلینگ و کاربردهای آن

اکنون که از فیشیال صورت اطلاعات کاملی بدست آوردید وقت آن است تا برای مقایسه به معرفی کامل میکرونیدلینگ و کاربردهای آن نیز بپردازیم. در این صورت می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در حقیقت برای آن که به شما بگوییم فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ باید بدانید که در این روش دوم که یک اقدام نوین است فرد برای درمان و جوانسازی پوست خود می تواند نتیجه مناسبی دریافت نماید.

به این صورت که در این عملکرد با استفاده از سوزن های بسیار ریزی که مخصوص ابزار این کار می باشد ضربه های فیزیکی به سطح پوست فرد وارد می شود. این ضربه ها سبب ایجاد حفره ها و زخم بر روی پوست می شود. پزشک از طریق این راه ورودی اقدام به پخش کرم، سرم های مخصوص و ... به پوست شما می کند. 
 
سلول های پوست که در یک عملیات نیمه تهاجمی قرار گرفته به تفسیر این این اتفاق می پردازد. این رخداد سبب افزایش تحریک کلاژن سازی پوست، تولید الاستین و در نهایت ایجاد جوانسازی آن می شود. انجام این عملکرد حدود 10 الی 20 دقیقه زمان برده و پس از آن نیز با رعایت یک دوره مقابتی کوچک و رعایت اقدامات ضروری می تواند بهترین پاسخ را به شما برای درمان ترک های پوستی، رفع جوش و آکنه، از بین بردن جای آن، کاهش چین و چروک های صورت، درمان ریزش مو، افزایش ویتامین و هیدراته کردن پوست برایتان خواهد شد. 

میکرونیدلینگ و مزایای آنمیکرونیدلینگ و مزایای آن

مزایا و معایب میکرونیدلینگ

با توجه به آن که میکرونیدلینگ می تواند در درمان مشکلات پوستی برایتان موثر واقع شود دانستن مزایا و معایب آن می تواند در تصمیم گیری این فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ به شما کمک شایانی نماید.

به طور کلی اگر بخواهیم از مزایا و معایب این روش برایتان بگوییم لازم است به مواردی که در ذیل به آن اشاره شده است توجه نمایید. همچون؛

 • عدم نیاز به جراحی، بدون درد و دارای دوره نقاهت کوتاه مدت 
 • بهره مندی از هزینه مناسب 
 • امکان انجام آن با برخی دیگر از اقدامات زیبایی
 • دارای ایمنی کامل و نتیجه طبیعی 
 • درمان مشکلات رنگدانه های پوستی 
 • درمان آلوپسی
 • دارای عوارض کوچک همچون، قرمزی، تورم، کبودی مقطعی و ... 

تاثیر فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ

اکنون که به طور مفصل از هر روش برایتان گفتیم می توانید یک جمع بندی کامل انجام دهید و بهترین روش را برای خود انتخاب نموده و به درمان مشکلات پوستی خود بپردازید. اگر بخواهیم بگوییم فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ باید در ابتدا به نوع پوست خود و مشکلی که به دنبال درمان آن هستید نگاهی بیندازید.

به مراتب فیشیال پوست یک روش درمانی محدود و آسان است اما میکرونیدلینگ با جزئیات بیشتری تقریبا به کار شما رسیدگی می کند. اما این سخن بدین منظور نیست که مناسب همه افراد می باشد. گاها فرد برای افزایش جوانسازی، ایجاد شادابی و نشاط خود از این روش درمانی بهره مند می شود که به مراتب میکرونیدلینگ نیز مناسب او نمی باشد. 
 
پس قبل از آن که یکی از این دو روش را انتخاب کنید باید با انجام یک مشاوره ضروری بهترین پاسخ را بدست آورید. شما می توانید همه روزه از طریق راه های ارتباطی در جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار کرده تا بهترین پاسخ را بدست آورید. در این صورت با داشتن یک آرامش خاطر به انجام اقدام مورد نظر خود بپردازید تا از مشاهده نتیجه کار لذت ببرید. 

ماندگاری فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ

اگر بخواهیم برایتان از ماندگاری میکرونیدلینگ و فیشیال بگوییم بهتر است بدانید که فیشیال را باید حداقل 4 بار در سال انجام دهید تا یک نتیجه متعادلی دریافت کنید. در صورتی که برای درمان آکنه و .. نیز از این روش استفاده می کنید قصه نیز متفاوت خواهد بود. در نظر داشته باشید که هر جلسه برای شما تقریبا حدود یک ساعت کامل زمان خواهد برد.

نحوه اجرا و تکرار میکرونیدلینگ اما اینگونه نیست و با توجه به صلاحدید فرد متخصص نیاز به تکرار آن برای پوست شما تعیین می گردد. همچنین لازم است بدانید که در این سبک از درمان ها برای آن که شما بهترین نتیجه را از هر یک بدست آورید باید اقدامات مهم و ضروری را پس از آن رعایت کنید تا ماندگاری بیشتر با داشتن نتیجه بهتر را تجربه کنید.

در این صورت می توانید یک پاسخ مناسب برای درمان خود با توجه به این که فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ به خود ارائه دهید.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ

تاثیر میکرونیدلینگ بر جای جوش

فیشال صورت

قیمت فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ

برای آن که بتوانید بهترین تصمیم گیری را انجام دهید لازم است هزینه هر دو عملکرد را نیز در نظر بگیرید. در هر دو مورد عوامل متعددی می توانند بر روی قیمت کتر شما تاثیر بسیاری بگذارند. از جمله این عوامل می توان به؛ میزان کار مورد نیاز، تعداد جلسات تکرار و تمدید درمان، محصولات مصرفی و برند آن، اجرت کار پزشک و تیم همراه، موقعیت جغرافیایی مطب و ... اشاره نمود.

فیشیال پوست یک اقدام تکراری و دارای تمدید است به مراتب این کار دارای هزینه بیشتر در مجموع برایتان می باشد. اما میکرونیدلینگ چون نیاز به تکرار در زمان نزدیک ندارد با هزینه مناسب تری در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. اما باز هم ضرورت دارد تا با یک تحقیق و بررسی کامل با توجه به نتیجه کار شما بهترین تصمیم گیری را اتخاذ نمایید. 

قیمت فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگقیمت فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ

انجام فیشیال پوست و میکرونیدلینگ در کلینیک زیبایی آفتاب تهران

در این مقاله سعی شد بهترین پاسخ به این سوال که فیشیال بهتر است یا میکرونیدلینگ به شما ارائه شود. اکنون می توانید تصمیم بگیرید که با توجه مشکل مورد نظر شما بهترین انتخاب کدام است. در هر صورت کلینیک زیبایی آفتابمفتخر است تا بهترین عملکرد را در انجام فیشیال یا میکرونیدلینگ در اختیار شما متقاضیان زیبایی و مراجعه کنندگان محترم قرار دهد.

از یاد نبرید که در این مجموعه می توانید با بهره مندی از جدیدترین متد روز دنیا از خدمات دیگر همچون؛ هایفوتراپی، مزوتراپی، تزریق ژل و تزریق بوتاکس، زاویه سازی صورت و فک، تزریق پروفایلو، لیزر موهای زائد و ... نیز به خوبی بهره مند شوید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB