نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه است

17 فروردین ، 1401
کلینیک زیبایی آفتاب

نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه است؟ این سوالی است که روزانه از مراجعه کنندگان و متقاضیان زیبایی بسیار زیادی شنیده می شود. پاسخ برای همه آن ها روشن و واضح است. زیرا که این روش باعث می شود تا افراد با صورت بدون زاویه، با روش های متعدد بتوانند زیبایی دلنشین و مورد انتخاب خود را بدست آورده و لذت شیرین از این تجربه موفق داشته باشند.

در این مقاله با کلینیک زیبایی آفتاب تهران همراه باشید تا با روش های مختلف زاویه سازی صورت گرد با ژل و نخ و غیره آشنا شده و اطلاعات جامع و کاملی از این عملکرد زیبایی بدست آورید. با ما همراه باشید.

زاویه سازی صورت گرد

امروزه افراد زیادی، به دنبال زیبایی بیشتر در چهره خود هستند. این زیبایی، با استفاده از روش‌های متعدد انجام می شود. برخی از افراد تمایل دارند، تا صورت های آن ها با زاویه و با تقارن مناسب باشد. در چهره این افراد، برجسته بودن گونه و همچنین تیز کردن خط فک صورت، باعث می‌شود تا ظاهر آن ها جذاب تر گردد.

به تکنیک هایی که باعث میشود فرم و حالت صورت تغییر کرده و کمی زاویه در قسمت گونه و فک ایجاد شود اصطلاحا زاویه سازی گفته میشود. با توجه به فرم و حالت طبیعی صورت و شرایط جسمی فرد از روش های مختلفی می توان به این هدف دست پیدا کرد که هر یک دارای مزایا و معایب خاصی هستند.

زاویه سازی صورت چاق و گردزاویه سازی صورت چاق و گرد

انواع روش های زاویه سازی صورت گرد

نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق با روش های گوناگونی انجام می  شود. از جمله روش زاویه سازی، باید به استفاده از ژل، تزریق چربی، زاویه دار نمودن با استفاده از نخ، اشاره کرد. در ادامه به توضیح مختصری از هر یک پرداخته شده است.

زاویه سازی صورت گرد با فیلر چانه

یکی از پر طرفدار ترین روش ها در زاویه سازی صورت های گرد و چاق امکان بهره مندی از مدل تزریق فیلر است. در صورتی که هر بخش از صورت شما تحلیل شده باشد، به آن قسمت فیلر های پوستی تزریق می شود. با استفاده از تزریق فیلر پوستی باعث می شود تا  چانه، از نظر عمودی کوتاه تر شود و صورت از حالت گردی کامل خارج گردد.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل

یکی دیگر از روش های پر بازده و مورد انتخاب مراجعه کنندگان زیبایی، بهره مندی از روش تزریق ژل می باشد. در این میان از ژل های هیالورونیک اسید و کلسیم برای زاویه دار نمودن صورت بهره می برند. با استفاده از این عملکرد زیبایی به صورت حالت v شکل را هدیه می دهد.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

زاویه سازی صورت چگونه انجام می شود؟

زاویه سازی صورت با تزریق ژل یا تزریق چربی؟

میکرودرم ابریژن چیست و چه فایده ای برای پوست دارد؟

انواع ژل های تزریقی

با توجه به آن که ژل های متفاوتی با برند های مشخصی برای شما در هنگام زاویه سازی صورت ارائه می شود؛ بهتر است قبل از آن که این عمل را انجام دهید با محتوی هر یک از آنها آشنایی مختصری داشته باشید. این ژل های تزریقی عبارتند از: پلی ال لاکتیک اسید، هیالورونیک اسید، کلسیم، کلسیم هیدروکسی آپاتیت، پلی متیل متا کرپلات و ... می باشد. با توجه به انتخاب شما و نظر پزشک بهترین مدل تزریق خواهد شد.

زاویه سازی صورت چاق با تزریق چربی

یکی از روش های دیگری که برای زاویه سازی صورت چاق و گرد مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از تزریق چربی می باشد. در این روش از چربی های شکم و یا ران خود فرد برداشت شده و به قسمت های مورد نظر تزریق می شود. البته هرگز اشتباه نکنید؛ زیرا که این روش باعث کاهش یا افزایش وزن شما نمی شود. و به طور کلی با عمل لیپوساکشن تفاوت بسیاری دارد.

زاویه سازی با تزریق ژل و بوتاکس همزمان

روش دیگر در زاویه سازی صورت گرد و چاق، تزریق ژل و بوتاکس به صورت همزمان است. تزریق این دو ماده همزمان، باعث می شود تا پوست افراد جوان تر گردد. همچنین استفاده از این دو ماده به رفع افتادگی اجزای صورت مانند گونه هم کمک می کند. این مدل نیز به تازگی مورد استقبال برخی از متقاضیان زیبایی برای زاویه سازی صورت قرار گرفته است.

نحوه زاویه سازی صورت چاق و گردنحوه زاویه سازی صورت چاق و گرد

زاویه سازی صورت با روش نخ

یکی از روش های دیگر در نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق،  استفاده از نخ است. نخ قابل جذب پلیدیوکساندون، در زیر پوست قرار می‌گیرد و حدود ۶ الی ۸ ماه بعد جذب می‌شود. این نخ های جادویی در زیر پوست قرار گرفته و کشیده می شوند. هر چند که این روش فاقد اعتبار بوده و ماندگاری زیادی ندارد، اما مخاطبان خاص خود را دارد.

زاویه سازی صورت با جراحی

تمام روش هایی که در بالا برای شما ذکر گردید؛ غیر تهاجمی بوده و نیاز به بیهوشی ندارد. اما اگر مشکل شما با این روش ها قابل درمان نباشد، می توانید از روش جراحی برای ترکیب مورد نظر خود بهره ببرید. در این روش پزشک با انجام برش های مشخص زاویه سازی صورت شما را انجام خواهد داد.

ماندگاری انواع روش ها در نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق 

همان طور که خود نیز می دانید، نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق با استفاده از بوتاکس و ژل فیلر انجام می‌شود. این دو روش، از نظر ماندگاری با هم متفاوت هستند. البته که لازم است باید بدانید که فیلر ولوما از ماندگارترین نوع فیلر های پوستی می باشد.

این نوع فیلرها، بسته به تعداد سرنگ ها، که تزریق می‌شوند ماندگاری دارند. هرچه تعداد تزریق سرنگ ها، بیشتر باشد ماندگاری این روش ها نیز افزایش پیدا خوهد کرد. ماندگاری روش تزریق بوتاکس، معمولاً کمتر از فیلر است. بوتاکس حدود ۴ تا ۶ ماه ماندگاری دارد. افرادی که به دنبال روش های کوتاه مدت هستند، می توانند از روش بوتاکس استفاده کنند. میزان ماندگاری روش زاویه سازی با نخ نیز، موقتی بوده و بسیار کم می باشد.

عوارض نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق با روش های متعدد

تا به این جا معرفی کاملی از زاویه سازی صورت های گرد و بعضا چاق در اختیار شما قرار گرفت. اکنون خوب است از عوارض هر کدام نیز اطلاعات مختصری نیز داشته باشید تا بتوانید به بهترین ها دست یافته و آن را انتخاب نمایید. در نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق با استفاده از تزریق بوتاکس و ژل، عوارض چندانی مشاهده نمی‌گردد.

معمولاً پس از تزریق ژل ها، محل تزریق مقداری قرمز می شود. بیمارانی که برای تزریق ژل یا بوتاکس، به هنگام زاویه سازی صورت مراجعه می‌کنند با میزان اندکی تورم و قرمزی بر روی پوست خود، از کلینیک خارج می‌شوند. باید بدانید که در این مواقع، حدود یک ساعت بعد قرمزی رفع می شود.

در موارد بسیار اندک و نادر، کبودی یا زخم در محل تزریق هم دیده می‌شود. برای کاهش علائم، استفاده از کمپرس یخ مفید است. البته برای تزریق ژل یا فیلر به صورت، گاهی اوقات ممکن است حساسیت ایجاد شود.  بنابراین افراد به هنگام تزریق این مواد به صورت خود برای زاویه سازی، بهتر است که آزمایشات لازم را انجام دهند. در روش زاویه سازی با نخ، برخی از افراد به این نخ ها حساسیت دارند.

بنابراین قبل از استفاده از این نخ ها، باید حتماً از بیمار در مورد حساسیت های پوستی سوالاتی پرسیده شود. البته که از یاد نبرید؛ در صورت انتخاب هر یک از این عملکرد های زیبایی، ضرورت دارد تا به مرکز سلامتی و کلینیک پوستی معتبری مراجعه نموده و اقدامات زیبایی را با خیال راحت انجام دهید.

مدت زمان انجام زاویه سازی صورت

با توجه به آن که کدام یک از روش های اعلام شده در بالا را برای زاویه سازی صورت خود انتخاب کنید مدت زمان پروسه عملکرد زیبایی تان متفاوت خواهد بود. عمدتا به طور میانگین برای زاویه دار نمودن صورت خود به 30 دقیقه تا یک ساعت کامل زمان لازم است.

زاویه سازی صورت گرد و چاق با قیمت مناسبزاویه سازی صورت گرد و چاق با قیمت مناسب

زاویه سازی صورت گرد و چاق در کلینیک مرکز سلامت و زیبایی

در این مقاله به نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق به طور کامل پرداخته شد. اما قبل از آن که بخواهید برای انجام این عملکرد زیبایی اقدام نمایید؛ ضرورت دارد تا با بهترین روش برای صورت خود آشنا شوید. پس در قدم اول ضرورت دارد تا به پزشک معتبر خود مراجعه نموده و بهترین را طبق بررسی و معاینات او انتخاب نمایید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی آفتابواقع در تهران زیر نظر دکتر علی مخبر با اطمینان خاطر زاویه سازی صورت خود را انجام دهید. همچنین در این مجموعه شما می توانید از دیگر خدمات از جمله:

و ... نیز بهره ببرید. لازم به ذکر است که در این مجموعه با دارا بودن کارشناسان متخصص و متبحر مشاوره های لازم برای شما در تمام ایام از طریق راه های ارتباطی اعلام شده نیز انجام می گردد. شما می توانید با رضایت خاطر کافی برای عملکرد های زیبایی خود اقدام نمایید و نتایج ویژه و مورد پسندی دریافت نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB