پلاسماجت برای افتادگی پلک چگونه انجام می شود

17 فروردین ، 1401
کلینیک زیبایی آفتاب

پلاسماجت برای افتادگی پلک چگونه انجام می شود؟ این سوالی است که روزانه به مراجعه کنندگان زیبایی پاسخ داده می شود. در حقیقت این روش، یک راه عالی برای از بین بردن افتادگی پلک، چین و چروک های دور چشم می باشد.

در این مقاله با  کلینیک زیبایی آفتاب همراه باشید تا اطلاعات مفیدی از پلاسما جت به جهت رفع افتادگی پلک ها بدست آورید. مزایا و معایب آن را بدانید و پس از آن برای انجام این عملکرد زیبایی اقدام نمایید.

پلاسماجت پلک چیست؟

پلاسماجت به جهت رفع افتادگی پلک از روش های بی نظیر جوان سازی دور چشم است. این عملکرد، از روش های پزشکی مدرن برای جوان سازی می باشد. پلاسما جت که بر روی پوست صورت قرار می‌گیرد، لایه فوقانی پوست را تبخیر می کند. این روش، موجب جمع شدن لایه های زیر پوست می شود.

پلاسما جت به وسیله انرژی بالایی که از خود خارج می کند، موجب به هم ریختگی سلول ها شده و در نتیجه غشا پوست را بر اثر پلاسما تبخیر می نماید. از این روش بیشتر برای رفع افتادگی پلک، استفاده می شود. افرادی که پلک های افتاده دارند، می توانند با تزریق پلاسما جت به رفع افتادگی پلک خود کمک کنند. 

پلاسماجت، کاربردها و مزایای آنپلاسماجت، کاربردها و مزایای آن

روش انجام پلاسماجت برای افتادگی پلک

پلاسماجت برای افتادگی پلک از پر طرفدار ترین روش ها می باشد. این روش جزء روش هایی است که بدون جراحی بوده و به افتادگی های اطراف چشم کمک زیادی می‌کند. در انجام این عمل، پزشکان قبل از شروع کار ناحیه ای درمان را به استفاده از مواد بی حس کننده، بی حس می نمایند. سپس با استفاده از دستگاه پلاسما جت، پلاسما را به پوست شخص تقاضا کننده می تابانند. البته لازم است بدانید که این روش حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه  طول می کشد.

کاربرد های پلاسماجت

در این میان که با عملکرد خوب پلاسماجت آشنا شدید و دانستید از عملکرد های این روش رفع افتادگی پلک ها می باشد. حال نوبت آن است تا با دیگر کاربرد های این روش جادویی نیز مختصری آشنا شوید. پلاسماجت برای مواردی که در ذیل به آن اشاره شده است نیز کاربرد به سزایی دارد. همچون:

 • کاهش خال های رنگی و لکه های ایجاد شده از افزایش سن و کهن سالی
 • عامل موثری برای رفع چین و چروک ها
 • درمان جوش ها
 • کم تر نمودن نقاط قرمز شده بر روی پوست
 • و ...

کاربردهای پلاسماجت جهت رفع افتادگی پلککاربردهای پلاسماجت جهت رفع افتادگی پلک

مزایای پلاسماجت برای افتادگی پلک

پلاسماجت برای افتادگی پلک، از روش های بسیار کم خطر می باشد. این عملکرد زیبایی، جزء روش هایی است که دوره نقاهت کوتاه داشته و عوارض آن اصلاً با جراحی پلک قابل قیاس نیست. انجام پلاسماجت باعث می شود تا، شخص به راحتی به انجام فعالیت های روزانه خود نیز بپردازد.

از مزایای عمل پلاسما جت می توان به این مورد اشاره کرد که در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود و همین یک مزیت برای این روش می باشد. افرادی که قصد انجام پلاسما جت برای رفع افتادگی پلک را دارند، می توانند حدود ۳۰ دقیقه برای انجام این کار زمان بگذارند. در این روش شخص به هنگام عمل هیچ گونه دردی را احساس نمی کند.

معایب پلاسماجت برای افتادگی پلک

شاید برایتان جالب باشد بدانید که این روش، در مقایسه با جراحی پلک عوارض بسیار کمی دارد. از جمله معایب و عوارض پلاسماجت به جهت رفع افتادگی پلک، باید به التهاب و قرمزی در محل درمان اشاره کرد. گاهی اوقات، تزریق پلاسما جت بر روی عصب های بینایی اثر می گذارد.

بنابراین برای انجام این کار، حتما باید به کلینیک های معتبر مراجعه کنید. در برخی مواقع در روزهای اول پس از انجام پلاسما جت، نگاه کردن به صفحه گوشی نیز مشکل می باشد. اما باید بدانید که این موارد موقتی هستند و پس از چند روز، به صورت کامل برطرف می‌شوند. 

اگر تمایل به انجام عملکرد زیبایی پلاسما جت را داشتید؛ حتما پس از تحقیقات گسترده به کلینیک و مرکز سلامتی ای مراجعه کنید که تائیدیه های لازم را از سازمان های مرتبط دریافت کرده باشد. در این صورت امکان بروز اتفاقات تلخ و حوادث احتمالی به مراتب بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

پربازدیدترین را در این بخش دنبال نمایید

منظور از آر اف (RF) تراپی چیست؟

تفاوت RF فرکشنال با لیزر فرکشنال CO2

منظور از شیوه درمانی فیشیال پوست چیست؟

قیمت انجام پلاسماجت جهت رفع افتادگی پلک 

برای تعیین هزینه پلاسماجت برای افتادگی پلک،  باید به کلینیک هایی که مراجعه می‌کنید در ابتدا اشاره کرد. هزینه ‌های هر کلینیک، با مجموعه پوستی دیگر متفاوت است. معمولاً در شهرهای بزرگ تر، کلینیک هایی که معروف تر هستند هزینه بیشتری را برای انجام این خدمات دریافت می‌کنند.

از دیگر مواردی که در تعیین قیمت روش پلاسما جت می گذارد، میزان افتادگی پلک ها می باشد. علاوه بر این موارد سن و همچنین تعداد جلسات مورد نیاز نیز،  بر هزینه‌ های پلاسماجت موثر هستند. هرگز سلامتی خود را فدای ارزان بودن نکنید. پس ضروری است که به مرکزی معتبر با کارشناسی متخصص و کار آزموده مراجعه نمایید. تا از نتیجه عملکرد خود احساس رضایت کاملی داشته باشید.

انجام پلاسما جت جهت رفع افتادگی پلکانجام پلاسما جت جهت رفع افتادگی پلک

مراقبت های ضروری قبل از اقدام به عمل پلاسماجت

اگر تمایل داشتید روش پلاسماجت جهت رفع افتادگی پلک ها را انجام دهید، ضروری است تا مراقبت های لازم قبل از این عملکرد را انجام دهید. از جمله این اقدامات لازم است در روز های قبل از عمل زیبایی پلاسماجت از مصرف آسپرین و رقیق کننده های خون دوری کنید.

البته اگر با سلامت شما رابطه موازی دارد، حتما قبل از اقدام برای عمل لازم است از پزشک خود دستورات لازم را دریافت نمایید. آزمایش های ضروری که قبل از انجام عملکرد زیبایی برای شما تجویز می شود را انجام دهید. در طول دوره زمانی قبل از پلاسماجت از مصرف الکل و مشروبات الکلی دور ی نمایید. در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.

اقدامات لازم پس از انجام عمل زیبایی پلاسماجت

پس از انجام پلاسماجت جهت رفع افتادگی پلک ها لازم است از دستورات تجویز شده توسط پزشک پیروی نمایید. علاوه بر آن اقدامات و مواردی که در ذیل به آن اشاره شده است را رعایت فرمایید. تا نتیجه قابل مشاهده خوبی را بدست آورید. این اقدامات عبارتند از:

 • در صورت داشتن درد و تورم از کرم های تجویز شده در محل تحت درمان استفاده نمایید.
 • تا سپری شدن مدت زمان 3 هفته کامل از مواد آرایشی دوری کرده و هرگز از آن استفاده نکنید.
 • در صورت مشاهده پوسته پوسته شدن در ناحیه مورد نظر هرگز نترسید، زیرا که این اتفاق نشان از نتیجه بخش بودن عملکرد پلاسما جت در محل تحت درمان است.
 • به دستورات پزشک به نحو احسن عمل کنید تا نتیجه کامل را نهایتا تا 10 روز بعد به خوبی مشاهده کنید.
 • و ...

گزینه های منع استفاده شده از پلاسماجت پلک

در صورتی که تمایل دارید پلاسماجت برای افتادگی پلک را انجام دهید؛ ضرورت دارد تا به طور  کامل شرایط شما توسط پزشک رصد شود. برخی از افراد نمی توانند پلاسما جت را استفاده کرده و از آن بهره مند شوند. همچون:

 • زنان باردار و شیرده
 • بیماران مبتلا به صرع و التهابات حاد
 • افراد دارای آلرژی به مواد بی حس کننده و ضد عفونی کننده
 • بیماران دچار التهابات پوستی و مشکلات مرتبط در آن زمینه
 • افراد استفاده کننده از دستگاه های تنظیم ضربان قلب، هولتر و ... در محل تحت درمان
 • افراد دارای بیماری انکولوژیک

رفع افتادگی پلک با پلاسماجت با قیمت مناسبرفع افتادگی پلک با پلاسماجت با قیمت مناسب

کلینیک زیبایی آفتابتهران

در این مقاله سعی شد به معرفی کاملی از پلاسماجت برای افتادگی پلک پرداخته شود. اکنون با دانستن مزیت ها، معایب و کاربرد های این عملکرد زیبایی اگر کیس مناسبی برای این عمل زیبایی هستید، وقت را تلف نکنید و به کلینیک زیبایی آفتابواقع در تهران مراجعه نموده و از دیدن نتایج حیرت بر انگیز این عملکرد زیبایی مشعوف شوید.

این مجموعه مفتخر است اقدامات زیبایی و سلامتی دیگری را همچون:

و ... را تحت نظر دکتر علی مخبر با بروز ترین روش ها و دستگاه های پزشکی در این مجموعه انجام دهید. شما مراجعه کنندگان زیبایی در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نموده و مشاوره اصولی و دقیقی را از عملکرد دلخواه خود بدست آورید. پس از آن با خیالی آسوده به این مجموعه مراجعه کرده و از نتیجه عملکرد خود لذت ببرید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB