نحوه زاویه سازی صورت با آر اف

31 شهریور ، 1401
کلینیک زیبایی آفتاب

آشنایی با نحوه زاویه سازی صورت با آر اف به شما کمک می کند تا پس از انتخاب درمان با استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال بدانید چه اقداماتی برای شما انجام شده و دارای چه مزیت هایی می باشد. افزایش سن، بیماری های مختلف، افزایش چین و چروک ها، دیده شدن خطوط اخم و لبخند، افزایش شل شدگی پوست و ... از مشکلات متعددی هستند که افراد به دنبال درمان آن ها بوده و ترجیح می دهند از یک روش غیر تهاجمی و البته با ماندگاری مناسب بهره مند شوند.

استفاده از آر اف تراپی یکی از همین راهکار هاست که به افراد امکان این را می دهد تا با توجه به ایمنی لازم و شرایط استاندارد یک درمان منحصر به فرد را برای آن ها رقم بزند. به همین منظور در این مقاله با کلینیک زیبایی آفتاب تهران همراه باشید تا اطلاعات کاملی کسب نمایید.

زاویه صورت با روش آر افزاویه صورت با روش آر اف

زاویه سازی با لیزر آر اف فرکشنال چیست؟

قبل از آن که با نحوه زاویه سازی صورت با آر اف آشنا شوید، بهتر است از ماهیت این دستگاه بیشتر بدانید. در واقع روش درمانی آر اف یکی از جدیدترین راه حل هایی است که توسط افراد کاربلد برای مراجعه کنندگان انجام می شود.

این روش به دلیل ایمنی و تهاجم کمی که دارد می تواند بدون استفاده از روش های جراحی درمان موثری را برای افراد رقم بزند. به طور کلی نحوه عملکرد آن نیز با استفاده از تابش امواج رادیویی به لایه ی میانی پوست می باشد. در نهایت این اتفاق با تحریک کلاژن سازی، تولید الاستین سبب بازسازی و احیای پوست خواهد شد.

زاویه سازی صورت با آر اف

اکنون که با آر اف فرکشنال به خوبی آشنا شدید وقت آن است تا از نحوه زاویه سازی صورت با آر اف نیز بیشتر مطلع شوید. زاویه سازی صورت عمدتا بیشتر برای افزایش جوانسازی پوست ، اصلاح گوشه های بینی، درمان چین و چروک ها، تغییر شکل فرم چانه و ... انجام می شود.

در واقع این روزها افراد به دنبال ایجاد طرح V برای صورت خود هستند. زیرا این طرح تقریبا در سراسر دنیا رایج شده است. در واقع در آر اف تراپی پزشک تمام تلاش خود را به کار گرفته تا قسمتی از صورت که عنصر کلیدی مهم برای برجسته سازی آن می باشد را به خوبی بر اساس تناسب با بقیه اجزای آن هماهنگ نماید.

روش زاویه سازی صورت با آر اف

در حقیقت در زاویه سازی صورت با آر اف فرکشنال، شکل آن به صورت کاملا عملی به جهت تغییر چانه و البته کشیده تر شدن آن تغییر پیدا می کند. این اتفاق با مدل سازی صورت با استفاده از کوچک شدن چانه به همراه نازک شدن صورت با برجسته سازی گونه و چانه انجام خواهد شد.

این درمان علاوه بر آن که مشکلات زیبایی و نواقص را برطرف می کند می تواند سبب بهبود افرادی که به صورت مادرزادی دچار مشکلات فک و صورت هستند و یا در تصادفات دچار مشکل شده اند را به خوبی درمان کند.

انجام آر اف برای زاویه سازی صورتانجام آر اف برای زاویه سازی صورت

کاندیدای زاویه سازی صورت با آر اف

حال که اطلاعات کاملی از نحوه زاویه سازی صورت خود با انواع دستگاه آر اف بدست آوردید وقت آن است تا بدانید آیا کاندیدای خوبی برای انجام این درمان هستید و یا باید روش دیگری را مورد استفاده قرار دهید. به طور کلی افرادی که در ذیل به آن ها اشاره شده است بهترین گزینه برای انجام این درمان هستند. همچون؛

 • افراد دارای چانه های پهن و مربعی
 • آقایان دارای چانه های گرد
 • بانوانی که چانه مردانه دارند.
 • عدم داشتن چانه های زاویه دار
 • افراد دارای گونه های چربی
 • مردان دارای گونه های نازک هستند.

افراد منع استفاده از زاویه سازی صورت با آر اف

برای آن که بدانید آیا آر اف درمانی برای تغییر مشکل شما گزینه مناسبی است یا نه، می توانید انگشتان شست خود را بر روی گوش هایتان گذاشته و به سمت بالا بکشید. آیا از شکل ایجاد شده صورتتان رضایت دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است بهتر است برای درمان با آر اف تراپی مراجعه نمایید.

اما برخی افراد ممکن است به دلایلی که در ذیل به آن ها پرداخته شده است، گزینه مناسبی برای آر اف نباشند. اگر در این دسته قرار گرفتید نگران نباشید به یقین راه حل های بسیار دیگری وجود دارد که می تواند سبب درمان شما شود. افراد منع استفاده از روش آر اف عبارتند از:

 • دارندگان فک کوچک، صورت گرد و چاق
 • افراد دارای بینی بزرگ، گونه های کوچک
 • افرادی که گردن چربی داشته و یا گونه های کوچکی هستند.
 • متقاضیانی که قسمت بالایی صورت آنها باریک و کوچکتر از ناحیه تحتانی می باشد.
 • مراجعه کنندگانی که چانه آنها عقب تر است.
 • زنان باردار و شیرده
 • بیماران مبتلا به فشار خون بالا
 • مبتلایان به دیابت
 • افرادی که به تازگی در برابر آفتاب قرار گرفته و عوارض آن را بر روی صورت خود دارند.

به طور کلی بهتر است با مراجعه به پزشک ابتدا مورد معاینه قرار گرفته و طبق صلاحدید او آر اف تراپی را انجام دهید.

افرادی که نمی توانند آر اف انجام دهندافرادی که نمی توانند آر اف انجام دهند

مزایای زاویه سازی صورت با آر اف

برای آن که بیشتر از انتخاب نوع درمان خود برای زاویه سازی صورت شما بیشتر مطمئن شوید لازم است تا با مزایای این مسئله نیز بیشتر آشنایی پیدا نمایید.  از مزیت های این اتفاق علاوه بر زاویه سازی صورت و فک می توان به مواردی همچون؛ امکان استفاده برای انواع پوست، عدم محدودیت برای افراد با رنگدانه های مختلف، جوانسازی پوست، افزایش کلاژن سازی، عدم نیاز به دوره بازیابی، رفع مشکلات جانبی پوست، درمان خطوط و ... اشاره کرد. 

معایب زاویه سازی صورت با دستگاه آر اف

هر اقدام زیبایی ممکن است افراد را درگیر عوارض ناخواسته ای نماید. اما مهم ترین نکته مراجعه به مراکز معتبر و کلینیک هایی با شرایط استاندارد است که می تواند شما را از بروز عوارض ناگوار دور نگه دارد. به طور کلی اگر نحوه زاویه سازی صورت با آر اف به درستی صورت نگیرد ممکن است مشکلاتی نظیر؛ التهابات، امکان آوردن گوشت اضافی، تورم، قرمزی و ... را برای فرد ایجاد کند.

برخی از آن ها به خوبی بعد از دوران نقاهت از بین رفته اما مشکلات بزرگتر دیگری که گفته شد به یقین شما را درگیر خود کرده و نیاز به درمان های ضروری دارد. پس با انتخاب صحیح خود مانع بروز عوارض تلخ و ناگوار شوید.

آخرین اخبار و مطالب تکمیلی را در این بخش دنبال نمایید

آر اف تراپی چیست

تفاوت آر اف فرکشنال با co2

مراقبت های مهم بعد از زاویه سازی صورت و فک با آر اف

بعد از آن که با نحوه زاویه سازی صورت با آر اف به خوبی آشنا شدید نوبت به دانستن مراقبت های مهم می رسد. با رعایت این نکات شما می توانید شاهد یک نتیجه بهتر از درمان خود باشید. به طور کلی مواردی که در ذیل به آن اشاره شده می تواند سبب درمان ویژه ای برای شما بشود. همچون؛

 • تا یک هفته بعد از آر اف شما مجاز به استفاده از سونا و آبگرم نخواهید بود.
 • تا پایان 2 روز کامل از آر اف تراپی بر روی شکم نخوابیده و صورت خود را به سمت بالا نگه دارید.
 • بهتر است تا پایان یک هفته کامل از مصرف غذاهای سفت و جویدنی دوری نمایید. آب کافی بنوشید و از مصرف زیاد نمک نیز اجتناب ورزید.
 • تا 4 ساعت بعد عمل فشار به محل مورد نظر وارد نکرده و از انجام ماساژ و دستکاری آن منطقه دوری کنید.

هزینه زاویه سازی صورت با آر اف

اگر انتخاب کردید که زاویه سازی صورت خود را با آر اف فرکشنال انجام دهید به یقین بهترین زمان است تا به بررسی بودجه مورد نظر خود و هزینه های مهم کار بپردازید. به طور کلی عوامل مختلفی می تواند سبب افزایش یا کاهش هزینه های شما گردد.

برخی از این علت ها عبارتند از: حجم کار، تعداد جلسات، برند محصولات جانبی مصرفی، اجرت کار پزشک، موقعیت جغرافیایی و ... مواردی هستند که سبب نوسان هزینه ها برایتان می شوند. شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر قبل از مراجعه برای درمان تمامی سوالات خود را از مشاوران و کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.

زاویه سازی صورت با آر اف در کلینیک زیبایی آفتاب

در این مقاله سعی شد به معرفی کامل نحوه زاویه سازی صورت با آر اف پرداخته شود. اکنون شما با در اختیار داشتن این اطلاعات کامل می توانید به کلینیک زیبایی آفتابمراجعه نموده و این اقدام را انجام دهید.

همچنین از یاد نبرید که این مجموعه آماده ارائه خدمات دیگر در زمینه؛ میکرونیدلینگ، میکرودرم ابریژن، مزوتراپی، هایفوتراپی، لیزر موهای زائد، تزریق ژل و بوتاکس، کربوکسی تراپی و ... می باشد. شما می توانید هر کدام از خدمات انتخابی خود را در این مجموعه با بهره مندی از کادری مجرب و آموزش دیده با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا انجام داده و رضایت خاطر کاملی کسب نمایید. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB