پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ

28 مرداد ، 1401
کلینیک زیبایی آفتاب

پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ؟ این سوالی است که عمدتا افرادی برای بهترین انتخاب از کلینیک ها و مراکز معتبر درمانی می پرسند. برای آن که پاسخ مناسبی از این پرسش بدست آورید باید به بهترین نحو این موضوع را بررسی نموده و با دانستن مزایا، معایب و کاربردهای هر کدام به جواب مناسبی دست پیدا کنید.

لازم است بدانید که هر دوی این روش ها پاسخ مناسب برای جوانسازی پوست، ایجاد شادابی و نشاط در چهره و ... می شود. علاوه بر آن می تواند در درمان مشکلات پوستی نظیر چین و چروک ها، خطوط اخم، خنده، پنجه کلاغی، رفع سیاهی زیر چشم و ... نیز به خوبی اثر کرده و بهترین نتیجه را بدهد. به همین منظور در این مقاله با کلینیک زیبایی آفتاب تهران همراه باشید تا اطلاعات کامل و جامعی کسب کنید. 

پلاسما جت یا میکرونیدلینگپلاسما جت یا میکرونیدلینگ

پلاسما جت و کاربرد آن

برای آن که بتوانید تصمیم بگیرید پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ؟ باید در ابتدا به توضیح کامل پلاسما جت پرداخته و از کاربرد آن مطلع شوید. در حقیقت پلاسما جت با تولید گرما و انتقال انرژی پلاسما به پوست باعث می شود لایه سطحی از جامد به گاز تبدیل شده و جمع شدن لایه زیرین آن را به همراه داشته باشد.

این اتفاق سبب لیفت و سفت شدن کامل پوست صورت می گردد. در نهایت نیز منجر به کاهش چین و چروک ها، تحریک کلاژن سازی، تولید الاستین و جوانسازی پوست خواهد شد. به همین منظور است که پلاسما جت این روزها مورد استقبال قرار گرفته و افراد بسیار زیادی به دنبال انجام آن هستند تا بهترین نتیجه را دریافت کنند.

از کاربردهای دیگر پلاسما جت نیز می توان به؛ لیفت گردن، بینی گوشتی، حذف ضایعات پوستی، بهبود لک های پوست، کاهش ترک های ظاهری پوستی، بهبود رگ های عنکبوتی شکل، کاهش خطوط ، چین و چروک ها، بهبود جای جوش، اسکار، زخم و ... اشاره کرد.  

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ

فواید پلاسما جت

میکرونیدلینگ چیست

مزایا و معایب پلاسما جت

دانستن مزایا و معایب پلاسما جت به شما کمک می کند تا در دسته بندی این تفاوت ها بهتر عمل کرده و بتوانید به آسانی یک تصمیم مناسب بگیرید. این مزیت ها و عوارض را به درستی دنبال کنید زیرا که به شما کمک می کند تا با توجه به مشکل ظاهری خود تصمیم بگیرید پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ و بر اساس صلاحدید پزشک و نوع پوست خود بهترین عملکرد را پیش ببرید.

به طور کلی مزایا و معایب پلاسما جت عبارتند از: 

 • کم خطر، کم عارضه، بدون درد و ...
 • مناسب برای رفع انواع آسیب های پوستی 
 • نتیجه گیری در کوتاه ترین زمان ممکن 
 • عدم داشتن محدودیت سنی برای انجام آن 
 • عدم بروز حساسیت در فرد متقاضی
 • مناسب برای انواع رنگدانه های پوستی 
 • تحریک کلاژن سازی و تسریع در روند تولید الاستین 
 • بهبود ابرسانی و خونرسانی پوست 
 • ایجاد شادابی، نشاط و جوانسازی پوست
 • جایگزین مناسب برای  جراحی های دیگر زیبایی همچون بینی، پلک و ... 
 • غیر تهاجمی

مزایا و معایب پلاسما جتمزایا و معایب پلاسما جت

میکرونیدلینگ و کاربرد آن

برای آن که بدانید پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ؟ باید به بررسی کامل و ماندگاری میکرونیدلینگ نیز بپردازید. با توجه به آن که روش های متعددی برای جوانسازی پوست وجود دارد اما میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش هایی است که مراجعه کنندگان بسیاری برای درمان از آن به خوبی استقبال کرده اند.

زیرا که این روش دارای شرایط تهاجمی کمتری به نسبت دیگر موارد می باشد. به طور کلی اگر بخواهیم به تعریف این عملکرد زیبایی بپردازیم باید بدانید که در این روش از یک دسته سوزن کوچک برای سوراخ نمودن لایه ابتدایی پوست استفاده می نمایند که می تواند سبب تحریک و افزایش کلاژن سازی شود.  در نهایت این روش می تواند درمان را با ترکیبی از امواج رادیویی در عمق سوراخ های ایجاد شده در فرد رقم بزند.

به طور کلی اگر بخواهیم از کاربرد این درمان بیشتر برایتان بگوییم می توان به؛ رفع خط خنده، منافذ بزرگ، جای زخم، جوش، جراحی، اسکار های متفاوت، رفع لکه های خورشیدی، درمان سوختگی، ترک های پوستی و ... اشاره کرد.

همه این مشکلات به خوبی با مراجعه به یک کلینیک معتبر که بر اساس علم روز جهان و با استاندارد های تایید شده پیش می رود، قابل انجام خواهد بود. شما می توانید همه روزه از طریق راه های ارتباطی با مجموعه تماس حاصل نموده و مشاوره های لازم را دریافت نمایید. 

میکرونیدلینگ و کاربردهای آنمیکرونیدلینگ و کاربردهای آن

مزایا و معایب میکرونیدلینگ

دانستن مزیت ها و عوارض این روش به خوبی به شما کمک می کند تا بتوانید تصمیم بگیرید پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ؟ به همین منظور بهتر است به تمام مزایا و معایبی که در ذیل به آن اشاره شده است توجه نموده و بهترین نتیجه گیری را دریافت نمایید. این موارد عبارتند از: 

 • تقویت بافت پوستی 
 • غیر تهاجمی 
 • مناسب برای تمامی نواحی بدن 
 • دارای هزینه به صرفه
 • سوزش پوست 
 • ایجاد خشکی پس از آن 
 • پوسته پوسته شدن پوست 
 • مشاهده نتیجه پس از 5 تا هفته بعد از سپری شدن عمل 
 • نیازمند تکرار و ترمیم هر 4 تا 6 هفته یکبار
 • امکان تغییر رنگدانه های پوستی 
 • احتمال ابتلا به حساسیت پوستی، عفونت و .. در شرایط نادر 

عملکرد پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ؟

همانطور که تا به این جا با هر دو روش به صورت کاملا مناسب آشنا شدید بهتر است از مقایسه عملکرد هر دو مورد نیز اطلاعات لازم را کسب نمایید. همانطور که متوجه شدید نوع عملکرد در هر کدام متفاوت است. تا آنجا که پلاسما جت کم تهاجمی تر و بدون درد انجام می شود.

اما میکرونیدلینگ به مراتب در برابر پلاسما جت کمی شرایط تهاجمی داشته و دارای نتایج متفاوت است. اگر درمان پوست شما با پلاسما جت قابل انجام است و بدون یک عملکرد آسوده تر هستید می توانید از آن بهره مند شوید. 

ماندگاری پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ؟

اگر قرار باشد از مبحث ماندگاری نیز به هر دو عملکرد درمانی و زیبایی گفته شده نگاهی بیندازیم لازم است بدانید که ماندگاری در هر دو روش با توجه به نحوه برخورد فرد با منطقه درمان شده می تواند متفاوت باشد. به طور کلی از عواملی که می تواند بر ماندگاری عملکرد انجام شده شما تاثیر بگذارد می توان به؛ میزان اثرمندی کار، تعداد جلسات، قرار گرفتن در شرایط پیری پوست و ... اشاره نمود. 

تاثیر پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ؟

برای آن که بتوانید از میزان اثرگذاری پلاسما جت و میکرونیدلینگ نیز به خوبی مطلع شوید باید در نظر بگیرید که این دو روش با توجه به نوع مشکل پوست فرد می توان اثرات متفاوتی داشته باشد. به طور کلی، پلاسما جت برای استفاده در نواحی صورت، گردن و بدن بهترین انتخاب است و اگر در نظر دارید در قسمت صورت و موها اقداماتی را برای درمان انجام دهید به یقین میکرونیدلینگ می تواند بیشترین تاثیر را برایتان داشته باشد. 

تاثیر پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگتاثیر پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ

هزینه پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ؟

این که قیمت کار انتخابی شما چقدر باشد با توجه به عوامل متعددی همچون، موقعیت جغرافیایی کلینیک، اجرت کار پزشک، معتبر بودن و کار آزموده بودن عملکرد انجام شده توسط فرد مناسب، حجم کار، تعداد جلسات مورد نیاز و ... می تواند با هزینه های افزایشی یا کاهش یافته ای برایتان هموار گردد. اگر قرار است به سلامت خود توجه کنید درگیر تبلیغات نشده و با توجه به صلاحدید پزشک بهترین گزینه را انتخاب کنید. 

پلاسما جت و میکرونیدلینگ در کلینیک زیبایی آفتاب

اگر قرار است به دنبال بهترین عملکرد زیبایی برای درمان خود بروید باید اطلاعات جامع و مناسبی در اختیار داشته باشید. به همین منظور تلاش شد تا در این مقاله به توضیح کامل موضوع پلاسما جت بهتر است یا میکرونیدلینگ؟، پرداخته شود.

شما می توانید برای انجام هر یک از اقدامات مورد نظر به کلینیک زیبایی آفتابتهران مراجعه نموده و از بهترین نتایج بهره مند شوید.

از یاد نبرید که در این مجموعه می توانید از خدمات ارزنده درمانی و زیبایی دیگری همچون؛ هایفوتراپی، مزوتراپی، میکرودرم ابریژن، زاویه سازی فک و صورت، تزریق ژل و بوتاکس، پروفایلو، لیزر موهای زائد و ... به خوبی بهره مند شوید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB