هایفو بهتر است یا بوتاکس

30 تیر ، 1401
کلینیک زیبایی آفتاب

هایفو بهتر است یا بوتاکس؟ برای آن که بهترین پاسخ را برای انتخاب بهترین روش بدست آورید لازم است تا اطلاعات کاملی از هر دو گزینه بدست آورید. پس از آن بهترین پاسخ را برای این سوال به خود ارائه خواهید نمود. در حقیقت هر دو روش به منظور جوانسازی پوست و رفع مشکلات آن انجام می شود. هایفوتراپی به مراتب یک اقدام جدیدتر با مزایای متفاوت تری است.

اما عینا بوتاکس نیز همچنان مخاطبان خاص خود را در بر دارد. البته که ضرورت دارد تا پزشک به شما پیشنهاد دهد که کدام راه حل مناسب ترین روش برای شما می باشد. ممکن است در بعضی از مشکلات کاربرد بوتاکس بهتر از هایفوتراپی و یا بالعکس باشد. به همین منظور در این مقاله با کلینیک زیبایی آفتاب تهران همراه باشید تا کامل ترین اطلاعات را از این که هایفو بهتر است یا بوتاکس بدست آورده و بهترین انتخاب را برای خود برگزینید.

هایفو یا بوتاکس؟ کدام یک بهتر استهایفو یا بوتاکس؟ کدام یک بهتر است

هایفو یا بوتاکس؟

همه ما می دانیم که هر عملکرد زیبایی با مزایا و معایبی همراه است اما انتخاب روشی که برای رفع مشکل بهترین نتیجه را در بر داشته باشد از مهم ترین اقدامات است. به همین منظور بهتر است اول با هر اقدام و مزایای آن به خوبی آشنا شده و درمان موثری را پیش گیرید. به همین منظور در ذیل به معرفی هر روش و مزایای ویژه آن مورد پرداخته شده است.

بوتاکس و مزایای آن

یکی از روش هایی که همیشه مورد توجه مراجعه کنندگان قرار گرفته است که برای رفع چین و چروک ها انتخاب می شود، تزریق بوتاکس است. در این گزینه با استفاده از سم بوتولینوم عضله مورد نظر را فلج می کنند. در حقیقت این غیر فعال کردن عضله سبب می شود تا بدن برای احیاء آن اقدام کند.

در این شرایط در ناحیه مورد نظر تحریک الاستین و تولید کلاژن سازی صورت می گیرد. ابدا فکر نکنید که عضله آن قسمت تا ابد به صورت استاتیک غیر فعال می شود بلکه به مرور زمان این امر به حالت طبیعی بازگشته و نیاز به تکرار تزریق برای حفظ ماندگاری تغییر ایجاد شده دارد.

از مزایای ویژه این روش می توان به؛ درمان چین و چروک ها، از بین بردن جای آکنه و جوش، بهبود خط اخم و لبخند، درمان مشکلات پوستی و افتادگی آن، در مواردی بهبود تعریق کف دست، درمان میگرن و ... اشاره نمود.

نکته حائز اهمیت این است که این اقدام درمانی تقریبا عارضه ای برای افراد ندارد مگر این که در جای نامشخص و توسط پزشک و اپراتور نابلد انجام شود. در این صورت ممکن است عوارض ناگواری برای فرد پیش بیاید. به طور کلی از عوارض این اقدام می توان به موارد نادر ایجاد تورم، قرمزی، تاری دید و ... اشاره نمود. پیشنهاد می شود در انتخاب خود دقت کاملی داشته باشید تا مانع از بروز آسیب به صورت و بدن خود شوید.

بوتاکس و مزایای آنبوتاکس و مزایای آن

هایفوتراپی و مزایای آن

برای آن که بتوانید تصمیم بگیرید هایفو بهتر است یا بوتاکس، لازم است با عملکرد درمانی و زیبایی هایفوتراپی نیز بیشتر آشنا شوید. این اقدام جدید زیبایی که توسط امواج سونوگرافی مانند انجام می شود سبب جوانسازی پوست و ترمیم مناسب آن می شود.

به طوریکه بعد از استفاده از هایفوتراپی شما بی نیاز به انجام روش های لیفت پوست و ناحیه مورد نظر می شوید. این اقدام در شرایطی صورت می گیرد که امواج دستگاه به لایه میانی پوست وارد شده و سبب کلاژن سازی و تولید الاستین می شود. کلاژن سازی نیز همانطور که می دانید مهم ترین جزء برای جلوگیری از پیری زودرس می باشد.

 از مزایای ویژه این اقدام می توان به سفت کردن پوست، درمان شل شدگی و افتادگی آن، کاهش چین و چروک صورت، اصلاح خط خنده، حذف غبغب، رفع خطوط چانه و پنجه کلاغی، لیفت گردن و ... اشاره نمود. عمدتا انجام عملکرد درمانی هایفوتراپی با عارضه دردناکی مواجه نیست اما اگر استفاده از این دستگاه به درستی صورت نگیرد ممکن است سبب بروز مشکلات برای افراد شود.

به طور کلی می توان از عوارض این اقدام درمانی و زیبایی برای متقاضیان خود به طور میانگین طبق گزارشات بدست آمده به مواردی همچون، تورم، قرمزی، التهاب، بی حسی، سوزن سوزن شدن و ... اشاره نمود. که پس از پایان دوره نقاهت عمده آن ها از بین می رود.

البته لازم است در صورت مشاهده عوارض خطرناک و زیاد سریعا با مجموعه تماس حاصل نموده و طبق نظر پزشک پیش بروید. از یاد نبرید که شما می توانید همه روزه با مجموعه ما از طریق راه های ارتباطی اعلام شده تماس گرفته و پاسخ کاملی برای سوالات خود از مشاوران و کارشناسان متعهد این مجموعه کسب نمایید.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

کربوکسی تراپی بهتر است یا بوتاکس

پلکسر بهتر است یا بوتاکس

تاثیر هایفو بهتر است یا بوتاکس؟

با توجه به اطلاعات کاملی که از هر دو روش بدست آوردید بهتر است به مقایسه کامل هر دو روش بپردازید. لازم است بدانید که هایفوتراپی یک روش جدید است. بزرگترین مزیت آن به نسبت بوتاکس، غیر تهاجمی بودن آن است. این روش با ماندگاری بالایی که دارد توانسته مخاطبان بسیار زیادی را با توجه به بروز بودنش به خود جذب کند. اگر فردی به دنبال رفع چین و چروک های خود به همراه لیفت منطقه مورد نظر است بهترین انتخاب انجام هایفوتراپی می باشد.

تاثیر هایفو بهتر است یا بوتاکستاثیر هایفو بهتر است یا بوتاکس

اما اگر تصمیم دارید علاوه بر رفع مشکل کمی برجسته سازی را نیز چاشنی اقدام زیبایی خود کنید بهترین و موثرترین روش استفاده از بوتاکس می باشد. زیرا عملکرد بوتاکس می تواند با تزریق دارو سبب درمان مناسب برای افراد با صورت لاغر و استخوانی شود. به این نکته توجه کنید که هیچ زمان هیچ یک از این دو روش نمی توانند جایگزین دیگری شود. زیرا بر اساس مشکل و آناتومیک بدن شما بهترین گزینه برایتان انجام می شود و در نهایت رضایت خاطر شما را به همراه خواهد داشت.

ماندگاری هایفو بهتر است یا بوتاکس؟

یکی از مهم ترین گزینه هایی که در هنگام مقایسه باید کامل به آن توجه کنید، سنجش ماندگاری هر دو عملکرد است. البته که در ابتدا برای این مورد باید در نظر داشته باشید که برخورد شما با ناحیه تحت درمان سبب ماندگاری موفق می شود. به طور کلی ماندگاری بوتاکس 6 ماه است و پس از آن نیاز به جلسه یادآور دارد.

اما هایفوتراپی به مراتب ماندگاری طولانی مدت تری دارد و تقریبا تا 2 سال کامل برای افراد اثربخشی کامل دارد. پس از آن می توانید برای رفع برخی از مشکلات کوچک مجدد برای درمان مراجعه کنید تا ماندگاری کار شما به صورت مداوم باقی بماند.

ماندگاری هایفو بهتر است یا بوتاکسماندگاری هایفو بهتر است یا بوتاکس

قیمت هایفو بهتر است یا بوتاکس؟

برای آن که هر یک از این اقدامات را انجام دهید باید با هزینه هر دو به خوبی آشنایی داشته باشید. عمدتا عوامل متعددی سبب افزایش یا کاهش قیمت کار انتخابی شما می شود. به طور کلی نوع برند، میزان مصرف، اجرت کار پزشک، موقعیت جغرافیایی و ... در هزینه تزریق بوتاکس شما سبب تغییرات چشمگیری می شود.

اما برای هایفوتراپی به مراتب هزینه ها می تواند تا حدودی مناسب تر باشد. به همین منظور بهتر است قبل از تزریق به صورت کامل موارد را بررسی نموده سپس با مشورت پزشک بهترین راه حل را انتخاب کنید.

کلینیک مرکز سلامت و زیبایی غرب

در این مقاله سعی شد به توضیح کاملی از موضوع هایفو بهتر است یا بوتاکس پرداخته شود. اکنون شما با توجه به مقایسه انجام شده می توانید بهترین تصمیم را گرفته و برای انجام هر یک از این اقدامات به کلینیک زیبایی آفتابواقع در تهران مراجعه نمایید.

از یاد نبرید که در این مجموعه خدمات ویژه دیگری همچون؛ مزوتراپی، میکرونیدلینگ، تزریق ژل پروفایلو، لیزر موهای زائد، زاویه سازی فک و صورت، پلاسما جت و ... با ارائه جدیدترین متد روز دنیا توسط کارشناسانی متعهد و ماهر برای شما انجام می گردد. خرسندیم که می توانیم در اقدامات زیبایی ویژه، همراه و هم قدم با شما مراجعه کنندگان محترم و متقاضیان زیبایی عزیز باشیم.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB