درباره کلینیک

کلینیک مرکز سلامت و زیبایی غرب در سال 1395 توسط جناب دکتر علی مخبر تاسیس گردید. در این کلینیک تخصصی خدمات درمانی و زیبایی نظیر RF تراپی، مزوتراپی، تزریق ژل و فیلر، بوتاکس، پلاسما جت، لیزر موهای زائد، کربوکسی تراپی، زاویه سازی صورت، میکرونیدلینگ، میکرودرم ابریژن و.. با رعایت اصول اخلاقی، حفظ حریم خصوصی مراجعه کنندگان باتوجه به استاندارهای جهانی، توسط توسط مجرب ترین متخصصان زیبایی کشور انجام می شود.
دکتر مخبر در دانشگاه علوم پزشکی ایران دوره دکترای عمومی را گذرانده و از دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه بهشتی موفق به اخذ تخصص داخلی شده اند و دارای بورد تخصصی از از دانشگاه علوم پزشکی بهشتی می باشند. دکتر علی مخبر با توجه به نیاز به یک مجموعه ارایه خدمات زیبایی، که همزمان محیطی با رعایت اصول اخلاقی و حفظ حریم خصوصی مراجعه کنندگان و با ارائه بروزترین و مدرن ترین استاندارهای جهانی در خدمات زیبایی توسط مجرب ترین متخصصان زیبایی کشور باشد اقدام به تاسیس کلینیک مرکز زیبایی غرب تهران نموده اند تا در هر دو زمینه بتوانند اطمینان و آرامش خاطر را برای مراجعه کنندگان فراهم کنند. تا کنون بیش از هزاران نوع خدمات گوناگون جراجی زیبایی و ترمیمی با موفقیت و رضایتمندی در کلینیک زیبایی غرب انجام شده است.
با توجه به اینکه با گذشت زمان مراجعه به کلینیک های خدمات زیبایی افزایش یافته است منطبق بودن روش ها و تکنولوژی ارایه شده بر استانداردها و دانش روز در صدر چشم انداز سازمانی این مجموعه قرار دارد و تمام نیروهای مشغول به فعالیت دارای آخرین مدارک دوره های ارایه شده در این زمینه می باشند.

گواهینامه های دریافتی کلینیک زیبایی غرب

با عضویت در شبکه های اجتماعی با بزرگترین مرکز زیبایی آشنا شوید