امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5 از 5 (از 41 رای)
امتیاز شما :

زاویه سازی


زاویه سازی و فرم دهی صورت با فیلر
دیگر زیبا به نظر رسیدن کاری لوکس و در دسترس افرادی خاص نیست. در حالی که آرایش می تواند به ظاهر شما کمک زیادی کند، اثرات آن کوتاه مدت است. در این حالت تزریق فیلرها به صورت می تواند به شما کمک کند. چه اینکه شما برای حرفه خود (مانند بازیگری، مدلینگ) باید ظاهری خوب داشته باشید و یا اینکه شما فقط می خواهید احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید، شما یک گزینه عالی برای انجام این روش هستید. بر خلاف آرایش، فیلر صورت یک نتیجه طولانی مدت به شما می دهد.
فیلر چیست؟
فیلرها نوعی پرکننده ی پوستی هستند که شایع ترین نوع آن ها از اسید هیالورونیک ساخته می شوند چروک ها را پر کرده و حجم را به بافت های نرم اضافه می کنند. شما می توانید از فیلرها در قسمت های مختلف چهره خود استفاده کنید: در اطراف چشم، گونه، فک و چانه، و همچنین فیلرهای لب که به طور مستقیم به بافت لب تزریق می شود. فیلرها برای بازگرداندن حجم از دست رفته صورت، شکل دادن به صورت، تصحیح چین و چروک و خطوط استفاده می شوند و روشی است که نیاز به جراحی نداشته و می تواند ویژگی های صورت را در زمان کمتر به نسبت روش های جراحی اصلاح کند، همچنین مقرون به صرفه تر هم هست. شما در زمان کمتری می توانید جوانتر شده و ظاهر بهتری بدست آورید.
همانطور که گفته شد فیلرها اغلب از اسید هیالورونیک ساخته می شوند. اسید هیالورونیک یک ماده اصلی در پوست است که برای حفظ رطوبت پوست، آب جذب می کند. این ماده به پوست ظاهری جوان ارائه می دهد. فیلرهای اسید هیالورونیک انتخاب بسیار خوبی هستند زیرا مواد نرم و ژل مانند هستند که به خوبی در زیر پوست قرار می گیرند.
اگر چه نتایج دائمی نیستند، اما طولانی مدت هستند. شش تا دوازده ماه طول می کشد تا بدن به طور طبیعی و به تدریج مواد فیلرها را جذب کند. برخی از فیلرهای اسید هیالورونیک شامل لیدوکائین (بی حسی موضعی) است، به طوری که درد و یا ناراحتی، در صورت وجود، در طی و بعد از درمان به حداقل می رسد.
برای اصلاح ساختار صورت از فیلرها استفاده می کنند، فیلرهایی که حاوی اسید هیالورونیک هستند عمل یک مولکول قند طبیعی را تکرار می کند، آب را جذب می کند تا پوست را هیدراته کند. اینکار به حجم دادن چهره کمک می کند.
یکی دیگر از مزایای استفاده از فیلرها این است که می تواند حتی مناطق کوچک مانند ابروها و لب ها را پر کند. آنها همچنین در پر کردن مناطق بزرگتر مانند فک و گونه ها موثر هستند.
فیلرها چگونه عمل می کنند؟
 فیلرها عمدتا حجم از دست رفته را به چهره  باز می گرداند، به طوری که خطوط عمیق صاف می شوند. چرا این کار مورد نیاز است؟ خوب، همان طور که بزرگ می شویم، بدن ما تولید کلاژن و الاستین را متوقف می کند، که هر دو به داشتن ظاهری جوان کمک می کنند. کارشناسان راجع به زمانی که پوست شروع به از دست دادن کلاژن می کند اختلاف نظر دارند؛ اما سنی که به طور کلی توافق شده است ۲۵ سالگی است. فرد در این سن کاملا جوان است، درست است؟ میزان کلاژن و الاستین شما در سال ۲% کاهش می یابد و بدن شما تا اواخر دهه ۲۰ تولید کلاژن و الاستین خود را متوقف می کند.

فیلرها از دهه های گذشته برای بازگرداندن حجم از دست رفته یا لیفت پوست استفاده شده اند. از فیلرها همچنین برای اصلاح شکل صورت در قسمت هایی مثل گونه، چانه و فک استفاده شده و ظاهر افراد را به انتظاراشان نزدیک می کند.
آیا عوارض جانبی دارد؟
تورم، کبودی و عدم تقارن عوارض جانبی احتمالی است. جنس بیشتر فیلرها طبیعی بوده، بنابراین  بسیار امن هستند. مثلا تمام  انواع فیلرها که از جنس اسید هیالورونیک هستند در صورت عدم رضایت و اینکه به هر دلیلی شما به طور کامل از نتایج خوشحال نیستید یا اینکه تورم بیش از حد وجود دارد، با تزریق یک آنزیم (هیالورونیداز) به سادگی از بین می رود.
آیا فیلر برای شما مناسب است؟
فیلرها اغلب برای درمان حجم از دست رفته صورت، با افزایش سن استفاده می شوند.
از فیلر ها میتوان برای موارد زیر استفاده کرد:
بهبود ظاهر لب
زاویه سازی گونه
زاویه سازی چانه و فک
فیلر زیر چشم
تغییر شکل بینی بدون جراحی
درمان کلی صورت
 جهت مشاوره با مرکز زیبایی و سلامت غرب می توانید تماس حاصل بفرمایید.
آیا می توان با درمان های دیگر ترکیب کرد؟
در اغلب موارد، نتیجه زیبایی نهایی وقتی فیلرها با سایر روش های درمانی مانند تزریق ضد چین و چروک و یا درمان لیزر ترکیب شده است، بهتر بوده است. این درمان ها باید به صورت فردی ارزیابی شده و انتخاب می شود و یک نسخه کلی وجود ندارد.
آیا دردناک است؟
خیر. افرادی که از فیلرها استفاده می کنند، از فرایند بدون درد آن شگفت زده می شوند. و در کنار آن می توان از چند روش کاهش درد برای به حداقل رساندن ناراحتی در طول درمان استفاده می کند. این  روش ها شامل کرم بی حسی موضعی، بلاک کننده های عصب و غیره است.

 

آیا انواع مختلفی از فیلرها وجود دارد؟
همانطور که در بالا ذکر شد، شایع ترین نوع پرکننده صورت، اسید هیالورونیک است – ماده طبیعی موجود در بسیاری از مناطق بدن شامل چشم ها، مفاصل و پوست است که می تواند ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب نگه دارد. پرکننده های چهره هیالورونیک به حفظ شکل، حتی افسردگی در پوست کمک می کند و باعث آبرسانی صورت می شود.
آیا بین تزریق بوتاکس و فیلرها تفاوت وجود دارد؟
بله، ۱۰۰٪ تفاوت بین بوتاکس و فیلرها وجود دارد. بوتاکس از حرکت عضلات کوچک صورت شما که باعث چین و چروک می شوند، جلوگیری کرده؛ در حالیکه فیلرها از زیر چروک به پوست می آیند و ظاهری جوان را به ارمغان می آورند.
زاویه دار کردن صورت با فیلر
از دست دادن حجم در صورت یکی از بزرگترین نگرانی هایی است که زنان و مردان با بالا رفتن سن دارند. تغییرات به اشکال زیر ظاهر می شوند:
تیز شدن گونه ها – ظاهری با زاویه ی بیشتر به جای ظاهری جوان و نرم و صاف.
قسمت های توخالی – مثلا در گونه و شقیقه
غبغب در اطراف فک و چانه
خطوط عمیق تر و چروک
 با استفاده از فیلر می توان این اثرات گذر عمر را کاهش داد
آیا فکر میکنید گونه های شما فرو رفته و یا زیادی صاف است؟ شاید هم در گذشته گونه های پری داشتید که با گذشت زمان از بین رفته است. شما می توانید این مشکل را با زاویه دهی و اصلاح صورت به وسیله فیلر حل کنید. فقط ۲-۳ تزریق در هر گونه مورد نیاز است. این روش حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد و بعد از انجام آن تغییرات را مشاهده خواهید نمود.
مزایای فیلر گونه
 بازگرداندن حجم
لیفت گونه های افتاده
اصلاح چاله ها و فرو رفتگی های گونه ها
کانتور کردن ناحیه گونه
افزایش گونه
خط لبخند را کم رنگ می کند
 
مزایای فیلر فک و چانه
 بهبود خطوط لبخند
خطوط کنار لب را کمرنگ می کند
جاهای خالی را تصحیح می کند
چانه را کانتور می کند
برآمدگی و ظاهر چانه را بهبود می بخشد
به لیفت چانه کمک می کند
چین و چروک ها را بهبود می بخشد
نسبت ها و زوایای صورت را بهبود می بخشد
بهبود مشخصات فک و چانه
متعادل سازی صورت
چانه پس رفته را اصلاح می کند
به چانه زیبایی می بخشد

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید