لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی

09 اسفند ، 1399
مرکز سلامت و زیبایی غرب
0 کامنت

آیا لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی مفید است؟

لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی یکی از راهکارهای موثری است که افراد را از دردسرهای مختلف ناشی از رشد این نوع موها نظیر احساس سوزش، خارش و یا تورم در نواحی مختلف بدن راحت خواهد کرد. در این بخش از مطالب خود قصد داریم تا اطلاعاتی را هر چند به صورت مختصر اما مفید در خصوص لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی با شما خوانندگان عزیز و محترم به اشتراک بگذاریم؛ همراه ما باشید.

انجام لیزر موهای زیر پوستیانجام لیزر موهای زیر پوستی 

چه عواملی باعث ایجاد موهای زیر پوستی می شود؟

معمولا بعد از شیو و اصلاح موهای زائد نواحی مختلف بدن خود نظیر صورت، گردن، کمر، سینه، نواحی تناسلی، پاها و نواحی دیگر با گذشت مدت زمانی مجدد فرایند رشد ساقه این موها از قسمت های داخلی پوست به سمت بیرونی آغاز میشود؛ اما در این بین فرایند رشد برخی از موها با مشکل مواجه شده و پوست در قبال آنها همانند یک جسم خارجی واکنش نشان داده و اینگونه از موهای زائد را درون خود محصور میکند. این کار باعث تغییر رنگ برخی از قسمت های پوست فرد شده و علائم مختلفی نظیر خارش، سوزش یا جوش بر روی پوست همان ناحیه ظاهر خواهد شد. بنابراین به طور کلی می توان گفت که موهای زیر پوستی معمولا به خاطر شیوه نادرست تراشیدن یا از بین بردن موها در اثر استفاده از تیغ، ژیلت و اپیلاسیون ایجاد می شوند. 

موهای زیر پوستی بیشتر در چه قسمت هایی ظاهر می شوند؟

موهای زیر پوستی زائد بدن معمولا در نواحی که پوست از ضخامت بیشتری برخوردار بوده، ظاهر می شوند و همین ضخیم بودن پوست باعث عدم خروج ساقه این نوع موها از داخل پوست فرد شده و مشکلات آزار دهنده را برای او به وجود خواهد آورد. از همین رو اگر بخواهیم در یک دسته بندی کلی به برخی از قسمت های بدن که بیشترین آثار و نشانه های رشد موهای زیرپوستی در آن ناحیه وجود دارد، اشاره ای کوتاه داشته باشیم؛ می توان از نواحی نظیر پوست صورت به ویژه ریش، باسن و خط بیکینی، ساق پاها، زیر بغل نام برد.

لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی

همانطور که اشاره شد در اثر رشد احتمالی موهای زیر پوستی در برخی از نواحی بدن ممکن است که مشکلات آزار دهنده ای نظیر احساس سوزش، التهاب، قرمزی، خارش و یا تورم در آن ناحیه شیو شده برای فرد اتفاق افتد که لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی بهترین شیوه و راهکار موجود برای رفع چنین مشکلات آزار دهنده و عارضه های خسته کننده ای است.
در حقیقت لیزر موهای زائد نقش و تاثیر بسزایی برای خلاصی و رهایی دائمی افراد از شر موهای زائد خود داشته و موهای زیر پوستی نیز در این دسته جای می گیرد. بدین ترتیب اگر افراد به موقع برای رفع و درمان این مشکل خود اقدامی نکنند علاوه بر مشکلات نامبرده شده ممکن است که دچار عارضه های دیگری نظیر جوش های ریز پوستی دردناک و خروج چرک از آنها نیز شوند.

از بین بردن موهای زیرپوستی با لیزراز بین بردن موهای زیرپوستی با لیزر 

چند جلسه برای لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی لازم است؟

برخلاف تمام وعده های دروغین مراکز فعال در حوزه لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی باید گفت که نمی توان به طور دقیق تعداد جلسات مورد مورد نیاز برای از بین بردن این نوع موها را مشخص کرد و بر حسب وضعیت پوست و موی فرد و وسعت ناحیه مورد نظر برای انجام لیزر این جلسات برای هر فرد متغیر می باشد. بهتر است که در لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی خود نهایت دقت و توجه را به خرج داده و به مراکز معتبر و شناخته شده در این حوزه که از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای درمان افراد استفاده می کنند؛ مراجعه کنید و هرگز فریب شعارهای دروغین مراکز تازه تاسیس که همراه با هزینه های اندک انجام لیزر بوده را نخورید.

نحوه لیزر درمانی موهای زائد زیر پوستی

لیزر درمانی یکی از بهترین شیوه هایی است که می توان از آن برای رفع و از بین بردن دائمی موهای زیر پوستی و زائد بدن کمک گرفت. در این شیوه امواج و اشعه های لیزر بر روی فولیکول های مو حرارت و گرما ایجاد کرده و باعث تخریب و نابودی آنها می شوند. در حقیقت در اثر نفوذ اشعه لیزر به زیر پوست فرد و تحریک فولیکول های موهای ضخیم و زمخت که در زیر پوست محصور شده اند، در طی چندین جلسه درمانی رشد موهای زائد و زیر پوستی کمتر شده و بعد از اتمام دوره و جلسات درمانی خود دیگر آثاری از این گونه موها در نواحی بدن خود مشاهده نخواهید کرد.
همچنین بهتر است که برای تاثیر گذاری بیشتر و جلوگیری از ایجاد موهای زیر پوستی بعد از اصلاح از روغن ها یا کرم های مرطوب و نرم کننده استفاده نمایید تا از بروز عفونت در فولیکول مو و زیر پوستی شدن آنها به نحوی پیشگیری شود. انواع مختلفی از دستگاه های لیزر موجود است که بنابر تشخیص فرد متخصص و بر حسب وضعیت پوست و موی هر شخص از دستگاه و شیوه ای مخصوص در جهت لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی کمک گرفته می شود.

قیمت لیزر موهای زائد و زیر پوستی

هزینه ای که هر شخص بابت لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی خود باید به مرکز زیبایی پوست و مو بپردازد بر حسب فاکتورهای و عوامل تاثیرگذار مختلفی محاسبه می شود. از همین رو نمی توان به طور دقیق و مشخص تعیین نمود که با توجه به وضعیت ریشه موی فرد، نوع دستگاه لیزر، ناحیه مورد نظر برای انجام لیزر و... قیمت انجام این کار برای هر فرد چگونه محاسبه و تعیین می شود. بهتر است که برای کسب اطلاعات دقیق تر در این زمینه با مشاوران ما در این مجموعه در تماس باشید تا بعد از مطرح کردن سوالات مختلف خود، شما را بهتر راهنمایی کنند.

درمان موهای زیر پوستیدرمان موهای زیر پوستی

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
خدمات مرتبط
  • لیزر موهای زائد
    تجربه ای متفاوت و حرفه ای جهت رفع موهای زا
    ادامه مطلب
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB