تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن چیست

29 مهر ، 1401
کلینیک زیبایی غرب
0 کامنت

تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن چیست؟ پاسخ به این سوال می تواند به شما کمک کند تا برای جوانسازی پوست خود و درمان آن بهترین گزینه را انتخاب نمایید. همه ما روزانه با آلودگی های بسیاری سروکار داریم که سبب بروز مشکلات مختلف بر روی پوست ما می شود. به همین منظور نیاز است از یک روش اصولی با روتین مراقبتی کامل پوستی پیروی کنیم تا مانع بروز آسیب های جدی برای پوستمان بشویم. از طرفی اگر مراقبت های اصولی را پیاده سازی نکنیم ممکن است برای افراد مشکلات مختلفی همچون؛ افتادگی پوست، پیری زودرس و ... رقم زده شود. به همین دلیل مراجعه کنندگان بسیاری تمایل دارند تا با استفاده از یک روش موثر به درمان این موارد پرداخته و مانع بیشتر شدن آن ها بشوند. در این مقاله با کلینیک مرکز سلامت و زیبایی غرب همراه باشید تا اطلاعات کاملی از هر روش بدست آورید.

تفاوت فیشیال صورت و میکرودرم ابریژن

فیشیال صورت چیست؟

قبل از آن که با تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن بیشتر آشنا شوید بهتر است برایتان از هر عملکرد به طور جداگانه کمی سخن بگوییم. در واقع اگر شما فردی هستید که سلامت پوست شما برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است حتما از یک روش مراقبتی اصولی باید تبعیت کنید تا مانع از بروز مشکلات شوید. همه افراد واجب است تا یک روتین پوستی مناسبی داشته و مراقبت های لازم را در شبانه روز از پوست خود به جای آورند. علاوه بر آن باید هر یک ماه و نیم یک بار به جلسه فیشیال پوست رفته تا مانع بروز مشکلات بشوید. در این جلسه در طی چند مرحله پوست شما را از آسیب ها دور نموده و سبب افزایش جوانسازی آن می شوند.
نحوه عملکرد این اقدام زیبایی بدین صورت است که؛ در ابتدا پوست شما پاکسازی شده و از تمام آلودگی ها رهانیده می شود. در قدم بعدی لایه برداری و تخلیه تمامی آلودگی های نهفته در زیر پوست شما می کنند. در نهایت با استفاده از یک ماسک مخصوص و ماساژ مورد نظر پوست شما را آماده پذیرش مواد مغذی، ویتامین ها و کرم های مخصوص می کنند. به یاد داشته باشید که فیشیال صورت را باید نهایتا پایان هر فصل انجام داده و صورت خود را آماده تغییرات آب و هوایی نمایید.

مزایای فیشیال صورت

برای آن که بهتر بتوانید از تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن با خبر شوید بهتر است مزیت های آن را نیز بدانید. از مزایای ویژه فیشیال پوست صورت می توان به مواردی همچون؛ بهبود منافذ پوستی، آبرسانی پوست، جوانسازی پوست، رفع جوش های سر سیاه و سفید، سفت کردن پوست، افزایش گردش خون، سم زدایی و روشن شدن پوست، کاهش استرس و ... اشاره نمود. بهتر است فیشیال پوست خود را جدی بگیرید تا مانع از بروز آسیب های جدی بر روی آن بشوید.

میکرودرم ابریژن چیست؟

اگر بخواهید از تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن بیشتر بدانید کافی است هر دو روش را با توجه به نظر پزشک خود بررسی نموده و با استناد به نوع پوست خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. در میکرودرم ابریژن افراد با استفاده از یک روش غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست خود قدم بر می دارند. در این روش ذرات اکسید الومینیوم به شدت با استفاده از دستگاه بر روی پوست پاشیده و مکش می شوند. در چنین حالتی لایه خارجی پوست شما کاملا ساییده شده و سلول های مرده آن کاملا از بین می روند. این درمان به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه را در برابر بروز مشکلات خود بدست آوردید.

مزایای میکرودرم ابریژن

دانستن مزیت های این روش به شما کمک می کند تا بهتر با تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن آشنا شوید. از مزایای ویژه میکرودرم می توان به؛ درمان چروک ها، خطوط اخم، پیشانی، لبخند، درمان هایپرپیگمنتیشن، آکنه، اسکار، ملاسما، ترک های پوستی، منافذ باز پوست و ... اشاره کرد. این روش تقریبا جدید توانسته جایگاه ویژه ای در میان مراجعه کنندگان زیبایی برای خود کسب نموده و سبب رضایت خاطر آن ها شود.

میکرودرم ابریژن چیست

تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن چیست؟

حال که اطلاعات کاملی از هر دو روش بدست آوردید بهتر است کمی به بررسی تفاوت های گفته نشده این دو مورد بپردازید. با انجام میکرودرم در واقع شما پاکسازی و فیشیال را همزمان انجام داده اید و نتایج موفق تری بدست خواهید آورد. لایه برداری در میکرودرم ابریژن اصولی تر از فیشیال صورت برای شما انجام می شود که به مراتب نتایج موفق تری نیز به همراه خواهد داشت. از طرفی اثرگذاری میکرودرم ابریژن برای رفع مشکلات اصولی قطعا بیشتر از روش دیگر می باشد. به یاد داشته باشید که با میکرودرم ابریژن شما می توانید تحریک کلاژن سازی و تولید الاستین را همزمان تجربه نمایید. که این مورد خود می تواند سبب جوانسازی، آبرسانی، شادابی و نشاط پوست شما شود.

تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن از نظر عوارض

برای آن که از عوارض احتمالی هر دو روش به دور باشید باید به نزد یک پزشک متخصص و کلینیک زیبایی معتبر مراجعه نمایید. از یاد نبرید که در هر دو روش ممکن است با توجه به خطای انسانی برای شما مشکلات مختلفی پدید آید. که از عارضه های احتمالی آن می توان به قرمزی، خشکی پوست، التهاب و ... اشاره کرد که به مرور زمان و با رعایت مراقبت های اصولی به خوبی از بین خواهد رفت. اما شما می توانید با یک انتخاب صحیح تا حد بسیاری مانع این اتفاقات بشوید.

تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن از نظر عوارض

تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن از نظر ماندگاری

اگر به دنبال این هستید که هر روش چه مدت زمان برایتان ماندگاری دارد بهتر است بدانید که فیشیال صورت را باید هر یک ماه و نیم و یا نهایتا هر فصل یکبار انجام داده تا مانع بروز مشکلات و آسیب های جدی پوستی برای خود بشوید. از طرفی به یاد داشته باشید که داشتن یک روتین مراقبتی اصولی به شما کمک شایانی خواهد نمود. اما ماندگاری میکرودرم ابریژن برای شما در صورت رعایت اقدامات اصولی پس از انجام کار می تواند تا 6 ماه طول بکشد. رعایت بهداشت و حفظ رطوبت پوست شما با توجه به استفاده صحیح و اصولی از کرم های مرتبط همچون؛ ضد آفتاب، مرطوب کننده و ... می تواند سبب ماندگاری بهتر نتیجه عملکرد انجام شده برایتان بشود.

تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن از نظر قیمت

هر اقدام زیبایی که بخواهید برای جوانسازی پوست خود و درمان مشکلات پوستی آن انجام دهید به مراتب دارای هزینه می باشد. بهتر است قبل از انجام کار تحقیقات لازم را انجام داده و بهترین گزینه را انتخاب کنید. به طور کلی بهتر است به یاد داشته باشید که عوامل مختلف می تواند دارای شرایط متفاوتی برای هزینه های شما باشد. از جمله این موارد می توان به نوع مشکل، حجم کار، روش انتخابی، موقعیت جغرافیایی مطب، دستمزد پزشک، تعداد جلسات مورد نیاز و ... اشاره نمود .

فیشیال صورت و میکرودرم ابریژن در کلینیک مرکز سلامت و زیبایی غرب تهران

در این مقاله سعی شد به معرفی کامل تفاوت فیشیال صورت با میکرودرم ابریژن پرداخته شود. اکنون شما اطلاعات کاملی از هر دو روش در اختیار دارید.  کلینیک مرکز سلامت و زیبایی غرب نیز مفتخر است هر کدام از روش های گفته شده را برای شما همراهان گرامی انجام داده و سبب رضایت خاطر کاملی برایتان بشود. به یاد داشته باشید که در این مجموعه می توانید از خدمات دیگری همچون؛ مزوتراپی، هایفوتراپی، میکرونیدلینگ، آر اف فرکشنال، تزریق ژل و بوتاکس، پلاسما جت و ... نیز به خوبی بهره مند شوید.

    
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdzUigaAAAAAHVZfs8WpP0pNqDIgZjTbNXz6TkB